Specjalista Google Ads / AdWords

Afterweb

Wrocław

8 dni temu

 

AFTERWEB to firma skupiająca specjalistów związanych z reklamą w Internecie. Nasza oferta SEM / SEO / PPC obejmująca marketing w wyszukiwarce należy do jednych z najlepszych w kraju. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na naszą stronę internetową: https://afterweb.pl/

 

W związku z prężnym rozwojem firmy poszukujemy kreatywnych pracowników do Działu SEM/PPC.

 

Specjalista Google Ads / AdWords
Miejsce pracy: Wrocław
Wynagrodzenie: od 3500 netto do 6000 netto + premia
Pracownik zatrudniony na tym stanowisku odpowiedzialny będzie za:
 • kontakt z Klientem w zakresie prowadzonych kampanii
 • planowanie, wdrażanie i optymalizację kampanii Google Ads
 • tworzenie raportów i analiz ruchu, konwersji oraz kanałów dotarcia z użyciem Google Analytics, Google Search Console
 • tworzenie koncepcji banerów reklamowych do kampanii Ads
 • wsparcie działu sprzedaży poprzez tworzenie analiz i wycen dla Klientów
Nasze oczekiwania:
 • minimum roczne doświadczenie w prowadzeniu kampanii Google Ads/AdWords
 • bardzo dobra znajomość Google Ads
 • znajomość Google Analytics, Google Search Console, Google Tag Manager
 • umiejętność analitycznego myślenia
 • dokładność i sumienność
 • umiejętność budowania relacji z klientami
Dodatkowym atutem będzie:
 • wiedza praktyczna na temat Facebook Ads Manager
Oferujemy:
 • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
 • atrakcyjne wynagrodzenie (uzależnione od doświadczenia i umiejętności) – wysoka podstawa 3,5-6 tys. zł netto + premia za skuteczną realizację projektów)
 • prywatną opiekę medyczną w LUXMED
 • niezbędne do pracy profesjonalne i nowoczesne narzędzia
 • szkolenia (wewnętrzne i zewnętrzne)
 • imprezy i wyjazdy integracyjne
Aplikację należy opatrzyć klauzulą:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do AFTERWEB Kamil Dudziak (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez AFTERWEB Kamil Dudziak danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem kontakt@afterweb.pl

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 2 lat. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 1 roku.

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem kamil.dudziak@afterweb.pl lub naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem kamil.dudziak@afterweb.pl