Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista Informatyk

Horyzont Doradztwo Personalne

Bielsko Biała

85 dni temu

Naszym klientem jest międzynarodowa firma motoryzacyjna z siedzibą w Bielsku-Białej. Poszukiwana osoba będzie odpowiedzialna za sprawne funkcjonowanie i optymalne wykorzystanie systemów teleinformatycznych w firmie, w szczególności w zakresie systemów ERP.

Miejsce pracy: Bielsko Biała
Nr Ref.: 3693/2018/PR

Zadania:
  • dbanie o systemy IT w firmie, dokonywanie procesu usprawniania i aktualizacji,
  • zarządzanie obowiązkowymi usługami zgodności,
  • zarządzanie platformą Qplant i zarządzanie i wspieranie ERP LX,
  • nadzorowanie i kontrola licencji na aplikacje wykorzystywanych w firmie,
  • przestrzeganie zasad Zarządzania Jakością i Systemami Środowiskowymi,
  • kontynuacja programu stałego ulepszania i obniżania kosztów,
  • podnoszenie Yokoten, budowanie bazy wiedzy,
  • dbanie o oprogramowanie i oprogramowanie sprzętowe.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość teorii bazodanowej, praktyka w zakresie dowolnego silnika bazodanowego,
  • ogólna znajomość technologii IT w zakresie sprzętu oraz oprogramowania,
  • znajomość systemów Windows 10 oraz Windows Server 2012R2 w zakresie administracji,
  • zaawansowana znajomość oprogramowania Microsoft Excel (tabele przestawne, wykresy przestawne, makra),
  • dobra znajomość języka SQL, znajomość PowerShell, znajomość systemu ERP lub BPCS,
  • znajomość Microsoft PowerPoint w stopniu pozwalającym na przygotowanie profesjonalnie wyglądających dokumentów,
  • znajomość języka angielskiego (min. B1).
Oferujemy:
  • pracę w rozwijającej się firmie z kapitałem międzynarodowym,
  • szkolenia,
  • stabilność zatrudnienia,
  • pakiet socjalny.

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności w zakresie agencji zatrudnienia - wpis pod numerem 14300.

Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o.
ul. Zwycięstwa 16/18/16
44-100 Gliwice
tel 032 775 57 12
www.horyzont.pl

Poznaj stanowisko: Administrator IT

Administrator IT to osoba, która sprawuje opiekę nad systemem informatycznym. Do jego głównych obowiązków należy: zabezpieczanie danych elektronicznych, zarządzanie dostępem do danych oraz rozwiązywanie problemów systemu i danych. Administrator IT musi charakteryzować się: wykształceniem wyższym kierunkowym, posiadaniem wiedzy eksperckiej o technologiach IT ...
Administrator IT Praca Administrator IT