Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista inżynieryjno- techniczny

Instytut Techniki Budowlanej

Warszawa

298 dni temu

Ogłoszenie numer: 1774641, z dnia 2017-09-20

Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie poszukuje do pracy

w Laboratorium Wzorcującym

kandydata, kandydatkę na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Nr Ref.: 4/VIII/2017

Opis stanowiska

  • wykonywanie wzorcowań i sprawdzeń wyposażenia pomiarowego (także in situ, w filiach ITB i u klientów)
  • tworzenie świadectw wzorcowań, pomiarów, sprawdzeń
  • analizowanie specyfikacji technicznych (wyposażenie, metody badawcze, metody pomiarowe)
  • weryfikacja wyników wzorcowań, pomiarów i sprawdzeń
  • tworzenie formularzy protokołów pomiarowo- obliczeniowych w Excelu do użytku laboratorium

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • znajomość zagadnień metrologicznych oraz tworzenia budżetu niepewności pomiaru
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • dobra znajomość języka angielskiego (analiza specyfikacji technicznych),
  • komunikatywność, umiejętność współpracy z ludźmi, kreatywność, dokładność, rzetelność, zaangażowanie w pracę, terminowość
  • umiejętności organizacyjne
  • mile widziane przeszkolenie w zakresie systemów jakości wg norm EN ISO/IEC 17025 i ISO 9001

Oferujemy

  • odpowiedzialną i ciekawą pracę w instytucie naukowym
  • możliwość rozwoju naukowego i zawodowego, pakiet szkoleń
  • pakiet socjalny wraz z opieką medyczną
  • przyjazną atmosferę w miłym zespole

Poznaj

Poznaj stanowisko: Pomiarowiec

Pomiarowiec to osoba, która wykonuje usługi pomiarowe przy użyciu maszyny, np. pomiary instalacji elektrycznych, pomiary meterologiczne. Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: dokonywanie pomiarów we wskazanych lokalizacjach, przeprowadzanie testów/kontroli wyrobów za pomocą technik i urządzeń pomiarowych, konserwacja, organizowanie obiegu potrzebnej dokumentacji, ...
Pomiarowiec Praca Pomiarowiec

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (749)
Wałbrzych (50)
Legnica (59)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (152)
Toruń (86)
Lubelskie:
Lublin (115)
Chełm (18)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (788)
Tarnów (41)
Nowy Sącz (33)
Mazowieckie:
Warszawa (1602)
Radom (59)
Płock (37)
Opolskie:
Opole (100)
Nysa (18)