Specjalista IT ds. Systemów ERP (Comarch CDN XL)

Ziko Apteka Sp. z o.o.

Kraków

45 dni temu

Polska firma Ziko Apteka Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się sieć ponad 190 aptek i ponad 50 punktów dermokosmetycznych na terenie całej Polski oraz apteka internetowa e-zikoapteka. Nasza działalność opiera się na trosce o dobro Pacjenta i dbałości o wysoką jakość.

Siłą naszej przewagi konkurencyjnej są zaangażowani Pracownicy. To zgrany zespół profesjonalistów, którzy w przyjaznej atmosferze wykorzystują swoje mocne strony, rozwijają się zawodowo i czerpią satysfakcję z codziennej pracy.

 W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Zakres obowiązków:
  • Łączenie strony biznesowej ze stroną techniczną w zakresie rozwiązań ERP – obszar księgowości
  • Rozwój funkcjonującego systemu księgowego, dostosowanie do potrzeb organizacji,
  • Bieżące administrowanie systemem księgowym – nadawanie dostępów, uprawnień, zakładanie nowych baz, konfigurowanie schematów księgowych, itp.
  • Nadzór nad przepływem danych pomiędzy funkcjonującymi w firmie systemami/aplikacjami a programem księgowym,
  • Współpraca z producentem oraz partnerem w zakresie działania aplikacji – wnioskowanie o wprowadzenie nowych usprawnień, testowanie nowych wersji oraz ich implementacja,
  • Udział w projektach wpływających na funkcjonowanie programu księgowego,
  • Udział w projektach optymalizacji procesów biznesowych i ich odzwierciedleniu w systemie ERP – obszar księgowości
  • Wsparcie użytkowników oraz rozwiązywanie bieżących problemów z systemem ERP – obszar księgowości
Nasze oczekiwania:
  • Bardzo dobra znajomość systemów Comarch (zarówno od strony administratora jak i użytkownika), a w szczególności Comarch ERP XL oraz Comarch Optima
  • Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Posiadanie wiedzy z zakresu podstawowych procesów finansowo-księgowych
  • Umiejętność przekładania wymagań biznesowych na funkcjonalność systemów informatycznych
  • Umiejętność komunikacji interpersonalnej
  • Doświadczenie we wdrażaniu systemów ERP
  • Znajomość zasad zarządzania oraz rozwoju relacyjnych baz danych
  • Znajomość języka T-SQL
  • Umiejętność tworzenia aplikacji i dodatków z wykorzystaniem środowiska .NET oraz znajomość PostgreSQL będzie dużym atutem
  • Motywacja oraz chęci do rozwoju umiejętności i kompetencji
Naszym Pracownikom zapewniamy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez pkresu próbnego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Atmosfera oparta na współpracy
  • Premia za polecanie przyjaciół
  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobywania wiedzy i umiejętności
  • Karta sportowa
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
Prosimy o dopisanie do przesyłanych dokumentów klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Socrates Time Sp. z o.o., ul. Legnicka 5, 31-216 Kraków moich dodatkowych danych osobowych (numer kontaktowy, adres mailowy, wizerunek, zainteresowania), które nie zostały wskazane w Kodeksie Pracy lub innych przepisach prawa. Jeśli nie chcesz, abyśmy przetwarzali Twoje dodatkowe dane osobowe, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach aplikacyjnych.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Socrates Time Sp. z o.o., ul. Legnicka 5, 31-216 Kraków. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w związku z ubieganiem się o zatrudnienie. Podanie danych osobowych jest niezbędne, a ich przetwarzanie odbywa się na podstawie przepisów prawa, w szczególności ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Przysługuje Pani/Panu odwołanie zgody na przetwarzanie danych w każdym czasie. Niepodanie danych osobowych uniemożliwia Pani/Panu dalsze ubieganie się o zatrudnienie. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres 6 miesięcy od daty złożenia dokumentów aplikacyjnych. Po tym okresie Pani/Pana dane zostaną usunięte. W celu wycofania zgody przed upływem tego okresu i usunięcia danych prosimy o przesłanie informacji o wycofaniu zgody na adres: rekrutacja@ziko.pl. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Pana danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami ochrony danych. Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych w celu nadzorowania przestrzegania przepisów ochrony danych. W celu kontaktu z nim udostępnia się adres e-mail: daneosobowe@ziko.pl.

Poznaj

ZIKO Apteka Sp. z o.o.

Specjalista Administrator Systemu to informatyk, który zarządza systemem informatycznym i jest odpowiadający za poprawne działanie systemów wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem. Ogólnie rzecz ujmując - pracownik ten musi zapewnić pełne wsparcie i utrzymanie dla całej infrastruktury IT, obejmujące sprzęt, system operacyjny i zainstalowane oprogramowanie. Do głównych obowiązków pracownika tego ...
Praca Specjalista Administrator Systemu