Specjalista IT Helpdesk
CCPORTER Sp. z o.o.
Warszawa
specjalista (mid)
Praca częściowo zdalna
1 godz. temu
Szukasz ekscytującej możliwości rozwoju kariery?
Jeśli tak, znalazłeś/łaś się we właściwym miejscu!
Miejsce pracy: Warszawa
Twój profil
  • Zainteresowanie tematyką z obszaru informatyki, nowych technologii, systemów contact-center
  • Pro-kliencka postawa i bardzo dobre zdolności interpersonalne
  • Doświadczenie w HelpDesk i we wdrażaniu systemów / aplikacji
  • Chęć podejmowania nowych wyzwań zawodowych, otwartość na wiedzę i pozyskiwanie umiejętności
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację (obsługa użytkowników w języku angielskim)
  • Umiejętność korzystania z dokumentacji technicznej także w języku angielskim
Twoje zadania:
  • Bieżące wsparcie technicznie (lokalne i zdalne) naszych pracowników pracujących w biurach oraz zdalnie
  • Dobór i instalacja oprogramowania firmowego
  • Przygotowanie, serwisowanie oraz wykonywanie bieżących napraw sprzętu IT i biurowego
  • Poszukiwanie rozwiązań optymalizujących wsparcie użytkowników w obszarze IT
  • Kontrola uprawnień do wewnętrznych systemów
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami oprogramowania i sprzętu w celu rozwiązania problemów
  • Szkolenie pracowników z wykorzystywania systemów firmowych oraz bezpieczeństwa danych
Oferujemy:
  • Nabycie wiedzy i praktycznych umiejętności w nowoczesnym środowisku IT
  • Elastyczny czas pracy
  • Dofinansowanie do pakietu medycznego i karty sportowej
  • Jasno określone zadania
  • Napoje i zdrowe przekąski dostępne w biurze
  • Zgrany, wspierający się nawzajem zespół
  • Nowoczesne biuro w centrum, przy Metro Politechnika
Who are we? CCPORTER is a Polish company operating globally. We are based in the vibrant city of Warsaw with operation in 20 countries. We provide professional services for companies in the field of business development, enabling the combination of various outsourcing services. Why consider a #dreamjob with CCPORTER? With us, you will have the opportunity to develop your sales and language skills and work in an international environment. We offer flexible forms and places of cooperation. Our company is based in Warsaw but you can join us from the comfort of your home! We deliver a personal computer and headphones to your home.

Poznaj

Do you want to look back on your career and be proud of your achievements? Here is your chance - You have come to the right place!

CCPORTER is a Polish company operating globally. We are based in the vibrant city of Warsaw with operation in 20 countries. We provide professional services for companies in the field of business development, enabling the combination of various outsourcing services.

Why consider a #dreamjob with CCPORTER ?

1. With us, you will have the opportunity to develop your sales and language skills and work in an international environment.

2. We offer flexible forms of cooperation and places. Our company is based in Warsaw but you can join us from the comfort of your home!

3. We deliver a personal computer and headphones to your home.