Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
Specjalista IT

Devire
Łódź
praca stacjonarna
1889 dni temu

Agencja zatrudnienia nr licencji 3260

Find your own at devire.pl

Miejsce pracy/

Location: Łódź

Nr ref.: PL37347

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Zakres obowiązków:

  • Konfiguracje komputerów za pomocą standardowego systemu wdrażania oprogramowania firmy
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie różnorodnych problemów związanych ze sprzętem i oprogramowaniem
  • Zapewnienie użytkownikom końcowym porad technicznych dotyczących sposobów korzystania z systemów i aplikacji w celu lepszego wykonywania zadań biznesowych
  • Zapewnienie wsparcia informatycznego użytkownikom końcowym, przez telefon, e-mail lub osobiście
  • Zapewnienie wsparcia dla aktualizacji (np. Nowy sprzęt, oprogramowanie itp.)
  • Pomoc użytkownikom końcowym w problemach z łącznością sieciową
  • Utrzymywanie i aktualizacja procedur wsparcia
  • Monitorowanie, obsługa i rozwiązywanie problemów antywirusowych (np. Przeglądanie dzienników A / V, instalowanie aktualizacji itp.)
  • Podróże w regionie EMEA (około 40%)

Od kandydata oczekujemy:

  • Wykształcenia w zakresie technologii informatycznych i / lub licencjat z informatyki lub pokrewnej dziedziny
  • Ponad 1-letnie doświadczenie w roli wsparcia IT
  • Umiejętności dotrzymywania terminów i skutecznego radzenia sobie ze stresem
  • Dobrej znajomości systemów operacyjnych klienta Microsoft (Windows 7 i 10)
  • Doskonałej umiejętności podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów
  • Doskonałej obsługi klienta i umiejętności komunikacyjne (pisemne i ustne)
  • Biegłego języka angielskiego (min. C1)
  • Dostępności do podróży w regionie EMEA (około 40%)

Mile widziane:

  • Certyfikaty branżowe (CompTIA A +, Microsoft Certified Professional itp.)
  • Doświadczenie z IBM Notes
  • Prawo jazdy (B2)

Nasz klient oferuje:

  • Szkolenia, dzielenie się wiedzą i doświadczenie zdobyte podczas pracy z ekspertami
  • Udział w tworzeniu nowych struktur niezawodnej, szybko rozwijającej się firmy produkcyjnej
  • Stabilne warunki pracy oparte na umowie o pracę, elastyczne godziny pracy
  • Opieka medyczna, karta sportowa, kursy językowe, ubezpieczenie na życie
  • Spotkania integracyjne, imprezy rodzinne, work-life balance
  • Wyjątkowo przyjazną atmosferę pracy i wsparcie zespołu
  • Nowe biuro

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.