Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista/ka ds. ksiegowości

Kramer Electronics Polska Sp. z o.o
Warszawa
praca stacjonarna
6338 dni temu

Ogłoszenie numer: 25544, z dnia 2007-01-05

Kramer Electronics Ltd.- międzynarodowa grupa ( Sierra Video Systems, Kramer Asia Pacific) działająca w obszarze elektroniki przemysłowych rozwiązań audio-wideo, znana i ceniona na rynku w Polsce

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: Sp-Ksieg

Opis stanowiska

• Obsługa systemu księgowego Priority • Współpraca z zewnętrznym biurem księgowo-rachunkowym oraz z kontrolerem finansowym firmy matki Kramer Electronics Ltd. • Obsługa płac pracowników • Wsparcie działałań logistyczno organizacyjnych firmy

Wymagania

• znajomość zasad księgowości i rachunkowości poparta praktyką • znajomość ustawy o VAT • dobra znajomość języka angielskiego • wyższe wykształcenie lub licencjat • dobra organizacja pracy • samodzielność i odpowiedzialność • biegła obsługa komputera (MS Office)

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki pracy i wynagrodzenia w międzynarodowej dynamicznie rozwijającej się firmie.