Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista/ka ds. serwisów

AWM-SERWIS

Piaseczno i okolice

304 dni temu

Ogłoszenie numer: 1769602, z dnia 2017-09-14

Poszukujemy kandydatów z Piaseczna i okolic na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Piaseczno i okolice

Opis stanowiska

  • Nadzorowanie realizacji zleceń serwisowych u Klienta.
  • Nadzór nad dokumentacją dot. prac serwisowych.
  • Współpraca z podwykonawcami i dostawcami zewnętrznymi.
  • Przygotowywanie ofert i kalkulacja kosztów.
  • Wystawianie przedmiotów na portalach aukcyjnych krajowych i zagranicznych.
  • Bieżąca obsługa sprzedaży maszyn i części.

Wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Wykształcenie wyższe lub średnie.
  • Znajomość funkcjonowania portali aukcyjnych.
  • Otwartość i komunikatywność.
  • Łatwość nawiązywania kontaktów.
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Dogodne warunki zatrudnienia.
  • Stałe wynagrodzenie.
  • Samodzielne stanowisko pracy.
  • Pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku.
  • Pracę w zgranym zespole.
  • Sympatyczną i sprzyjającą samorealizacji zawodowej atmosferę.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Ofertowania

Specjalista ds. ofertowania to osoba, która przygotowuje oferty i koordynacje proces ofertowy. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: analiza dokumentacji technicznej, sporządzanie ofert przetargowych i wycen, wysyłanie zapytań ofertowych do kontrahentów, kontakt z potencjalnymi klientami: (mailowy, telefoniczny, spotkania bezpośrednie), uczestnictwo w przygotowaniu pozyskanych ...
Specjalista ds. Ofertowania Praca Specjalista ds. Ofertowania

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (749)
Wałbrzych (50)
Legnica (59)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (152)
Toruń (86)
Lubelskie:
Lublin (115)
Chełm (18)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (788)
Tarnów (41)
Nowy Sącz (33)
Mazowieckie:
Warszawa (1602)
Radom (59)
Płock (37)
Opolskie:
Opole (100)
Nysa (18)