Specjalista komunikacji wizualnej German / English

PCC POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Warszawa

3 dni temu

Specjalista komunikacji wizualnej German / English
Miejsce pracy: Warszawa

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

 

Naszą misją jest wspieranie klientów w tworzeniu prezentacji oraz materiałów graficznych wykorzystywanych w biznesie. W codziennej pracy stosujemy oprogramowanie MS Office z unikalnymi dodatkami oraz pakiet Adobe. Treści i dane przedstawiamy w uporządkowanej i atrakcyjnej wizualnie formie. Prezentacje, raporty i infografiki wychodzące spod naszej ręki, trafiają tam, gdzie podejmowane są strategiczne decyzje.

 

Jesteśmy młodym zespołem z ponad 5-letnim doświadczeniem i cały czas się rozwijamy. Stawiamy na samodzielność, przy czym wysoko cenimy sobie również wzajemne wsparcie. Pozwala nam ono osiągać ponadprzeciętne rezultaty, co przekłada się na zadowolenie klienta.

 

Znasz bardzo dobrze język niemiecki i angielski? Potrafisz sprawnie obsługiwać komputer i szybko uczysz się nowych umiejętności? Masz oko do szczegółów? Lubisz, gdy treści są przedstawiane w sposób czytelny i estetyczny i chcesz nauczyć się, jak je tworzyć? Nie przerażają cię (zanadto) liczby i wykresy? To może być praca właśnie dla Ciebie!

 

NASZE OCZEKIWANIA
 • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego (C1/B2)
 • Gotowość do pracy w systemie zmianowym, od poniedziałku do piątku (06.00 - 22.00)
 • Wrażliwość estetyczna i kreatywność (mile widziane doświadczenie w zakresie grafiki, obróbki zdjęć, tworzenia dokumentów, w tym prezentacji ppt)
 • Dobra organizacja i wyczulenie na detale
 • Mile widziana znajomość programów graficznych z pakietu Adobe
NASZA OFERTA
 • Świetna atmosfera, duch zespołowości, ciekawe eventy, międzynarodowe środowisko
 • Szansa nauczenia się zawodu od zera, rozpoczynamy intensywnym 3-tygodniowym szkoleniem
 • Konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz premie za osiągnięcie postawionych celów
 • Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
 • Dofinansowanie zewnętrznych szkoleń
 • Ścieżka rozwoju dopasowana do Twoich oczekiwań i uzdolnień
 • Prywatna opieka medyczna w Medicover
 • Ubezpieczenie na życie w Generali
 • Lokalizacja w centrum Warszawy (obecnie z powodu pandemii praca zdalna)
Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez PCC Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305), Al. Jerozolimskie 132-136 . Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem PCC Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305), Al. Jerozolimskie 132-136 (kontakt.gds@paragon-cc.pl)

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 12 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach również przez okres 12 miesięcy.

W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem PCC Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305), Al. Jerozolimskie 132-136 lub naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem DataPrivacyEurope@rrd.com

Zgody są dobrowolne i nie mają wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. W każdym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę, wysyłając e-mail na adres: kontakt.gds@paragon-cc.pl, co nie ma wypływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed cofnięciem zgody.

Poznaj

PCC POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

PARAGON

Customer Communications Poland Sp. z o.o.

 

Jesteśmy jednym z największych dostawców marketingu bezpośredniego w Polsce.

Doświadczenie, kompetencja naszego wielojęzycznego zespołu oraz nieustanny rozwój czynią nas godnym zaufania partnerem.

Poznaj stanowisko: Tłumacz 
Tłumacz – osoba, która dzięki znajomości co najmniej dwóch języków dokonuje przekładu wypowiedzi lub tekstu pisanego z języka źródłowego na język docelowy. Tłumaczenie wymaga nie tylko rozumienia tekstu, ale również sprawnego wyrażania jego treści w języku, na który ma być tłumaczony. Oprócz wysokich kompetencji językowych, dobry ...
Praca Tłumacz