Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Korektor Warszawa
Specjalista - Korektor tekstu

WYDAWNICTWO
Warszawa
praca stacjonarna
4110 dni temu

Ogłoszenie numer: 263314, z dnia 2013-03-05

WYDAWNICTWO

poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • opracowywanie edytorskie, merytoryczne i językowe tekstów branżowych do publikacji;
  • korekta merytoryczna z uwzględnieniem korekt autorskich oraz przeglądów tekstów publikacji po technicznym złamaniu;
  • tworzenie tekstów okolicznościowych.

Wymagania

  • minimum 5 lat doświadczenia jako korektor tekstów w wydawnictwie,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • mile widziana znajomość języków obcych (niemiecki, angielski, francuski, rosyjski).

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę zlecenie
  • prace w młodym i zgranym zespole specjalistów
  • możliwość pracy przy ciekawych projektach branżowych