Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista lean manufacturing

Randstad Polska Sp. z o.o.
Namysłów
praca stacjonarna
rekrutacja online
1171 dni temu

Jeśli Lean to Twoja pasja ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Namysłów
oferujemy
  • umowa o pracę bezpośrednio u pracodawcy (bez pośredników)
  • elastyczny czas pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie międzynarodowej
  • szkolenia specjalistyczne i językowe
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet benefitów

zadania

  • koordynowanie, rozwój i praktyczne wsparcie wszystkich działań dotyczących LeanManufacturing oraz poprawy procesów w obszarze Value Stream
  • realizacja i koordynacja projektów, warsztatów, działań w kierunku poprawy kosztów w obszarze
  • szkolenie, wdrażanie i wspieranie pracowników w kierunku samodzielnego prowadzenia działań Lean
  • koordynowanie działań przygotowania nowych produktów do produkcji
  • wsparcie procesu automatyzacji
  • współpraca przy wdrożeniu Autonomous Maintenance
  • koordynowanie pracy wszystkich brygad produkcyjnych i dbałość o zachowanie standardów pomiędzy brygadami

oczekujemy

  • wiedza z obszaru Lean Manufacturing
  • doświadczenie zawodowe zdobyte w firmie produkcyjnej
  • dobra znajomość MS Excel, SAP
  • znajomości przepisów BHP, KP i PPOŻ
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • samodzielność i komunikatywność
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47