Najnowsze oferty pracy

  • Account Manager

    Portal Praca.pl   Warszawa, Ursynów, Al. KEN 18 (przy metrze Kabaty)    praca stacjonarna
    specjalista mid / junior / senior  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    NAJWAŻNIEJSZE ZADANIA: Monitorowanie rynku i konkurencji oraz podejmowanie aktywności w oparciu o segmentację klientów; Pozyskiwanie nowych klientów, badanie potrzeb i proponowanie rozwiązań; Przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji; Ustalanie warunków współpracy, zawieranie umów i...
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Handlowiec On-line Warszawa
Specjalista od technologii kryptowalutowych

ProCryppto
Warszawa
specjalista (mid)
praca hybrydowa
rekrutacja online
557 dni temu

Ogłoszenie numer: 7634709, z dnia 2022-10-26

ProCryppto

Jesteśmy międzynarodową krypto-społecznością.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Obowiązki

Zapewniamy własny opracowany model handlowy oraz wiele strategii handlowych (swing trading, intraday trading, scalping, spot trading, futures trading itp.) Zależy nam, aby nasi pracownicy dużo zarabiali, dlatego na koniec każdego miesiąca bierzemy dla siebie 20% zysku netto wszystkich pracowników. Zapewniamy również platformę handlową i wszystkie niezbędne narzędzia towarzyszące.

Co będziesz robił pracując z nami:

Twoim głównym obowiązkiem będzie wykorzystanie naszych opracowań, strategii i systemów handlowych dla własnych i naszych zarobków. Będziesz handlował kryptowalutami, uczestniczył w tokensale, kupował i odsprzedawał NFT, dokonywał arbitrażu kryptowalut, p2p itp. Mamy bardzo bogaty wachlarz możliwości i jesteśmy gotowi wybrać najdogodniejsze dla Ciebie.  Na początku przedstawiamy możliwość pracy zdalnej.

Wymagania

Nie ma znaczenia Twój wzrost, waga, narodowość, kolor skóry, język itp. Wszyscy jesteśmy równi i wszyscy jesteśmy tutaj, aby pracować z kryptowalutami

Kogo szukamy

Interesuje nas współpraca z osobami już doświadczonymi, ale jesteśmy również gotowi przeprowadzić kompleksowe szkolenie z zakresu pracy z kryptowalutami.