Specjalista Performance Marketing

Plony Sp. z o.o.

Warszawa

32 dni temu

Ogłoszenie numer: 3689289, z dnia 2020-09-29

Naszą pasją jest empiryczne odkrycie prawdy.

Specjalizujemy się w uprawie mierzalnych efektów chodząc po gruncie zwinnego marketingu eksperymentalnego.

Specjalizujemy się w marketingu eksperymentalnym:

bierzemy pod lupę trendy konsumenckie w sieci, zwiększamy zasięgi i osiągamy lepsze wyniki sprzedaży.

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonych specjalistów ds. Performance Marketingu i Digital Advertisingu.

Marzysz, tak jak ja, o podboju rynku reklamy online?
Nie poprzestajesz na tym co oczywiste?
Kształcisz się, adaptujesz?
Nie chodzisz na kompromisy w kwestii jakości?
Stawiasz potrzeby klienta na pierwszym miejscu?

Wymagania

Jeśli dodatkowo masz:

  • minimum 2 lat doświadczenia w prowadzeniu kampanii reklamowych typu performance (najlepiej w sektorze e-commerce);
  • doświadczenie w obsłudze platform i narzędzi digital marketingowych na poziomie marketera, wydanych przez: Facebook, Instagram, YouTube, Google, Twitter, LinkedIn, Pinterest, VK, OK lub Reddit;
  • biegle władasz językiem angielskim w mowie i piśmie (na poziomie minimum C1), a dodatkowo posługujesz się drugim językiem obcym (np. rosyjskim, mandaryńskim, francuskim, niemieckim).

I marzy Ci się taki zakres obowiązków:

  • planowanie, projektowanie, weryfikowanie, usprawnianie i przeprowadzanie kampanii reklamowych w internecie;
  • inicjowanie oraz prowadzenie eksperymentów (testów A/B w duchu cyklu Deminga i Lean Management);
  • analiza kluczowych wskaźników efektywności prowadzonych działań, stały monitoring, optymalizacja oraz rekomendacja zmian;
  • analiza wsparta stałym usprawnianiem lejków sprzedażowych;
  • projektowanie i wdrażanie automatyzacji marketingu;
  • inicjowanie działań zwiększających efektywność i skuteczność prowadzonych kampanii.

To znaczy, że to stanowisko czeka właśnie na Ciebie!

Oferujemy

  • dynamiczny rozwój Twoich kompetencji;
  • pracę pełną ciekawych wyzwań w najwyższych standardach jakościowych;
  • możliwość samodzielnej organizacji i realizacji własnych pomysłów;
  • niezbędne narzędzia i oprogramowanie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe + wysokie premie za wyniki;
  • możliwość pracy zdalnej i workaction.