Jesteśmy firmą z ponad 12-letnim doświadczeniem w dostarczaniu i rozwijaniu starannie wyselekcjonowanych produktów spożywczych z Europy, obecnych w największych sieciach handlowych i dyskontach w Polsce i UE. Wyróżnia nas innowacyjne podejście do asortymentu produktów, dbałość o relacje - zarówno z producentami, klientami, jak i w naszym zespole oraz otwartość na zmiany na dynamicznie zmieniającym się, pełnym wyzwań rynku FMCG.
Wymagane doświadczenie: min. 3 lata
Poziom stanowiska: mid. (samodzielny, ale pod nadzorem. Raportuje do kierownika działu)
Widełki wynagrodzeń: 7 500 – 9 500 brutto / UoP
Cel istnienia stanowiska: realizacja zadań związanych z bieżącą obsługą zleceń transportowych, obsługą ERP, Import/Export, archiwizacją dokumentów logistycznych.
Twój zakres obowiązków:
- Obsługa importu - weryfikacja kompletności dokumentacji celnej, współpraca z agencjami celnymi, zgłoszenia WIJHARS
- Koordynacja transportu międzynarodowego, m.in. spoza UE, w tym negocjacje ze spedytorami
- Współpraca z dostawcami, m.in. poprzez wprowadzanie zamówień do systemu, organizacja odbiorów, przygotowanie etykiet logistycznych
- Terminowe prowadzenie sprawozdawczości INTRASTAT oraz zapewnienie zgodności z przepisami celnymi
- Koordynacja zależnych od siebie działań logistycznych we współpracy z działami firmy
- Utrzymywanie partnerskich relacji zewnętrznych: z dostawcami, spedytorami i agencjami celnymi
- Min. 3 lata doświadczenia w logistyce międzynarodowej i/lub w obsłudze importu i procesów celnych
- Praktycznej znajomości prawa celnego
- Znajomości specyfiki branży FMCG, w szczególności produktów spożywczych i wymogów sanitarnych
- Umiejętności koordynowania złożonych działań, przetwarzania informacji z różnych źródeł i podejmowania decyzji
- Dbałości o szczegóły przy weryfikacji dokumentacji i danych
- Otwartości na współpracę między działową
- Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym codzienną komunikację pisemną i ustną (min. B2) - warunek konieczny
- Bardzo dobrej znajomości środowiska MS Office (w szczególności Excel) i systemów ERP
- Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku FMCG
- Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie 50% do pakietów Multisport, PPK, dofinansowanie do okularów, zakupy pracownicze, paczki świąteczne, karty podarunkowe
- Profesjonalny onboarding oraz wsparcie zespołu we wdrożeniu do zadań
- Pracę stacjonarną, z możliwością okazjonalnej pracy zdalnej 1 dzień w tygodniu
- Bezpośredni wpływ na kluczowe procesy w firmie
- Elastyczne podejście do organizacji pracy, kulturę opartą na współpracy i konstruktywnym feedbacku
- Wsparcie w rozwoju kompetencji, dostęp do szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe i nowoczesnych narzędzi pracy
- Miejsce parkingowe
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.
Poznaj
Nickal Sp. z o.o.
Jesteśmy firmą z ponad 12-letnim doświadczeniem w dostarczaniu i rozwijaniu starannie wyselekcjonowanych produktów spożywczych z Europy, obecnych w największych sieciach handlowych i dyskontach w Polsce i UE. Wyróżnia nas innowacyjne podejście do asortymentu produktów, dbałość o relacje - zarówno z producentami, klientami, jak i w naszym zespole oraz otwartość na zmiany na dynamicznie zmieniającym się, pełnym wyzwań rynku FMCG.