Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista/ Specjalistka ds. Finansowych

Strabag sp. z o .o.

Poznań

76 dni temu

Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa.

Zostań częścią naszego zespołu!

Do realizacji projektu w woj. wielkopolskim – Oddział Poznań poszukujemy osoby na stanowisko

(Nr Ref.: PL-2018-123708)

Zadania:

  • prowadzenie obsługi finansowej budów w ramach grupy obszarowej, w tym: ewidencja danych i raportowanie w ramach rachunków kosztów
  • kontrola, dekretacja i wprowadzanie faktur VAT do systemu finansowo-księgowego
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • zapewnienie terminowego i zgodnego z procedurami obiegu dokumentów księgowych
  • wyjaśnianie rozbieżności w zapisach księgowych, kontrola otwartych pozycji klientów i dostawców
  • sporządzanie zleceń i umów
  • prowadzenie rozliczeń z dostawcami, kontrola zgodności i zasadności obciążeń
  • otwieranie i zamykanie stanowisk kosztowych
  • przygotowywanie wniosków dotyczących ubezpieczenia budowy
  • ewidencjonowanie dokumentów budowy w bazie danych
  • kompletowanie dokumentów rozliczeniowych z podwykonawcami i dostawcami dla inwestorów

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe ekonomiczne
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word)
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • sumienność, skrupulatność i terminowość
  • umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu
  • mile widziane roczne doświadczenie w dziale księgowości lub rozliczeń

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • szeroką ofertę szkoleń
  • prywatną opiekę medyczną
  • możliwości rozwoju w międzynarodowym środowisku pracy

Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego przez formularz aplikacyjny on-line na www.strabag.pl w zakładce ”kariera” (opcja aplikowania na konkretną ofertę pracy!).

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Poznaj stanowisko: Księgowy

Księgowy - to pracownik działu księgowości, osoba zajmująca się prowadzeniem szeroko pojętej rachunkowości w banku, firmie. Do zadań księgowego należy, m.in.: księgowanie dokumentów, uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej, sprawdzanie poprawności rachunkowej przygotowanych deklaracji i sprawozdań, przygotowywanie przelewów bankowych, potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami, ...
Księgowy Praca Księgowy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (731)
Wałbrzych (37)
Legnica (61)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (159)
Toruń (76)
Lubelskie:
Lublin (104)
Chełm (18)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (889)
Tarnów (31)
Nowy Sącz (30)
Mazowieckie:
Warszawa (1777)
Radom (57)
Płock (34)
Opolskie:
Opole (120)
Nysa (15)