Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista / Specjalistka ds. harmonogramowania

    POLPHARMA S.A.   Starogard Gdański    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    6 godz.
    Twój zakres obowiązków: Tworzenie i utrzymywanie dokładnych i aktualnych harmonogramów produkcji; Odpowiedzialność za średnio i długoterminowe planowanie/analizę zdolności produkcyjnych, eskalowanie wszelkich problemów i wewnętrznych ograniczeń zdolności produkcyjnych; Przygotowywanie...
Praca.pl Praca łódzkie Łódź Specjalista ds. harmonogramowania Łódź
Specjalista / Specjalistka ds. harmonogramowania

Grupa ERBUD
Łódź
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
168 dni temu
ERBUD to CZWARTA NAJWIĘKSZA grupa budowlana w Polsce notowana na GPW*.

Mamy 7 LINII BIZNESOWYCH. Specjalizujemy się w budownictwie kubaturowym, inżynieryjnym, drogowym, hydrotechnicznym i modułowym oraz OZE. Świadczymy usługi serwisowe dla przemysłu i energetyki.

Realizujemy ponad 120 PROJEKTÓW rocznie.

W skład naszej grupy wchodzi 13 SPÓŁEK. Większość projektów realizujemy na rynku POLSKIM, NIEMIECKIM oraz w BELGII.
W ramach Grupy ERBUD zatrudniamy 3000 OSÓB.

Jesteśmy TECH = rozwijamy BIM. Jesteśmy ECO = wdrożyliśmy EMAS (certyfikat środowiskowy)- doskonalimy środowiskowe efekty działalności. Jesteśmy w PBB = naszym priorytetem jest bezpieczeństwo na budowie.

* Raport Deloitte „Polskie Spółki Budowlane 2020”
Miejsce pracy: Łódź
Twój zakres obowiązków
  • tworzenie harmonogramu dyrektywnego realizacji inwestycji i aktualizacja w odniesieniu do harmonogramu bazowego;
  • tworzenie i aktualizowanie szczegółowych harmonogramów realizacji prac oraz wprowadzanie zatwierdzonych zmian w harmonogramie projektu;
  • bieżąca współpraca z podwykonawcami, pracownikami nadzoru na budowie oraz kompletacja danych harmonogramowych;
  • kompilacja i analiza harmonogramów podwykonawców w relacji do harmonogramu projektu;
  • analiza odchyleń poszczególnych zadań od harmonogramu projektu;
  • tworzenie raportów w ujęciu tygodniowym i miesięcznym z prognozami wyprzedzającymi;
  • tworzenie zestawień, opracowywanie wyciągów okresowych dot. m. in, postępu i zaawansowania prac, obciążenie zasobami, raportowanie krzywych S, interpretowanie sytuacji na budowie;
  • tworzenie i śledzenie ścieżki krytycznej harmonogramu.
Nasze wymagania
  • minimum roczne doświadczenie na stanowisku związanym z tworzeniem i zarządzaniem harmonogramami projektu w obszarze budownictwa kubaturowego;
  • wykształcenie wyższe techniczne;
  • swobodna znajomość MS Project;
  • orientacja na współpracę i poszukiwanie rozwiązań.
Oferujemy:
  • Dofinansowanie karty sportowej / leasingu roweru
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie uprawnień, studiów, zajęć językowych
  • Ubezpieczenie na życie
  • Wewnętrzne szkolenia i programy rozwojowe
  • Okolicznościowe spotkania firmowe
  • Konkursy wewnątrzfirmowe
  • Posiłki dla pracowników budów
Prosimy o dołączanie do aplikacji klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych widocznej po kliknięciu przycisku APLIKUJ.

Poznaj

Grupa ERBUD

Grupa Erbud jest jedną z pięciu największych grup budowlanych na polskim rynku. Erbud posiada doświadczoną, wysoko wykwalifikowaną kadrę inżynierów i specjalistów. Od 2007 r. Grupa działa na rynku polskim oraz na rynkach innych krajów Unii Europejskiej. Rocznie realizuje projekty o wartości ok. 2 mld zł. Do najbardziej prestiżowych inwestycji powstałych w ostatnim czasie należą: Hala Koszyki, Galeria Młociny w Warszawie, Centrum Medycyny Inwazyjnej Akademii Medycznej w Gdańsku czy Szpital Przylądek Nadziei we Wrocławiu. ERBUD – ODPOWIEDZIALNY, INNOWACYJNY I BEZPIECZNY PARTNER