Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań Specjalista ds. Badań Rynku Poznań
Specjalista / Specjalistka ds. kalkulacji wycen i analiz rynku

Lerta
Poznań
6 000 - 8 500 zł / mies. (w zal. od umowy)
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę / kontrakt B2B
praca hybrydowa
730 dni temu

Jesteśmy prężnie rozwijająca się firmą branży energetycznej, w oparciu o nasze autorskie rozwiązania informatyczne budujemy i dostarczamy na rynek nowoczesne produkty dla wytwórców OZE oraz odbiorców zielonej energii. Pomagamy zarządzać energią od momentu jej wytworzenia do wykorzystania przez odbiorcę końcowego. W związku z obecnie wdrażanym projektem oraz wejściem na nowe rynki europejskie poszukujemy do naszego zespołu Specjalistę/kę ds. kalkulacji wycen i analiz rynku.

Cechą wspólną całego zespołu Lerta jest chęć nauki i doskonalenia się. Dzięki takiej filozofii cały czas bardzo szybko rośniemy i zdobywamy uznanie na rynku i w efekcie realizujemy wizję bardziej zielonej przyszłości. Jeśli podoba Ci się pomysł pracy w naszym rosnącym i ambitnym zespole – zapraszamy do aplikowania.

Zakres obowiązków:
  • Bieżąca analiza rynku energii elektrycznej na potrzeby rozwoju działalności produktów Origination, Trading;
  • Udział w procesie budowania ofert dla klientów od strony analitycznej;
  • Tworzenie i doskonalenie modeli, narzędzi analitycznych do procesu wycen produktów energetycznych;
  • Przygotowywanie i obróbka danych na wewnętrzne potrzeby działu.
Wymagania:
  • Przynajmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w branży energetycznej lub stanowisku związanym z analizą danych;
  • Mile widziana znajomość rynku energii elektrycznej;
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne;
  • Zdolności matematyczne i analityczne;
  • Znajomość Excela na poziomie zaawansowanym (m.in. tabele przestawne, praca z różnymi formatami danych);
  • Znajomość języków programowania (Python, R lub VBA);
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2);
  • Umiejętność prezentacji danych oraz wyników analiz w prosty, zrozumiały i wizualnie przejrzysty sposób;
  • Samodzielność i skrupulatność w działaniu, własna inicjatywa i nastawienie na rozwój.
Zapewniamy:
  • Wynagrodzenie składające się z części stałej;
  • Dopasowaną do Twoich preferencji formę zatrudnienia - umowę o pracę lub kontrakt B2B;
  • Pakiet medyczny dofinansowany przez pracodawcę;
  • Pracę w międzynarodowym zespole;
  • Indywidualne zajęcia z lektorem języka angielskiego.