Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista/ specjalistka ds. sprzedaży i marketingu

ICS Polska
Warszawa
praca stacjonarna
4831 dni temu

Ogłoszenie numer: 134794, z dnia 2011-02-23

Firma ICS Polska powstała w 1993 roku i od tej pory jej sukcesywny rozwój zaowocował bogatą ofertą w dziedzinie zabezpieczeń oraz wszechstronnymi kontaktami z czołowymi światowymi producentami systemów alarmowych i telewizji przemysłowej. Nasi czołowi partnerzy handlowi to: Paradox Security Systems (Kanada), Takex (Japonia), CDVI (Francja), NVT, VTQ Videotronik (Niemcy), Bosch Security Systems, Siemens. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Sprzedaż i kreowanie polityki dystrybucji,
  • Pozyskiwanie nowych klientów w obszarze elektronicznych systemów zabezpieczeń,
  • Przygotowywanie ofert sprzedażowych oraz negocjowanie warunków kontraktów,
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami,
  • Utrzymywanie kontaktów z odbiorcami krajowymi i zagranicznymi,
  • Pozycjonowanie firmy na portalach internetowych i w pismach branżowych,
  • Organizacja szkoleń, targów.

Wymagania

  • Znajomość branży elektronicznych systemów zabezpieczeń lub pokrewnej,
  • Doświadczenie w sprzedaży,
  • Zaangażowanie w budowanie i utrzymanie sieci odbiorców,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Samodzielność i odpowiedzialność,
  • Umiejętność analizy potrzeb klientów i negocjacji,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Wykształcenie min. średnie,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Ciekawą pełną wyzwań pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • Motywujący system wynagrodzeń,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.