Specjalista / Specjalistka Tampodruku

Gerdes MC Sp. z.o.o.

Poznań

61 dni temu

Jesteśmy jedną z przodujących firm z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych z oddziałem w Poznaniu. Poprzez wysoką jakość naszych produktów zapewniliśmy sobie dobrą pozycję na rynku.

Obecnie w związku z dalszym intensywnym rozwojem naszej firmy

i do wzmocnienia zespołu lub przeszkolenia poszukujemy osób na stanowisko

Miejsce pracy: Poznań
Opis stanowiska:
  • opracowywanie procesów technologicznych z przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • uczestnictwo w wzorcowaniu nowych projektów
  • tworzenie dokumentacji procesowej i jej nadzorowanie
  • rozwiązywanie problemów technologicznych "przy maszynie", redukcja odpadów
  • ustawianie, uzbrajanie maszyn na montażu do tampodruku i do sitodruku
Wymagania:
  • doświadczenie na danym stanowisku
  • uzbrajanie maszyn tampo i sitodrukowych
  • znajomość branży tworzyw sztucznych
  • znajomość obsługi maszyn – programowanie
  • otwartość na nowe technologie
  • odpowiedzialność za wykonywaną pracę
  • solidność
  • uczciwość
  • umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • stabilne warunki zatrudnienia ukierunkowane na długofalową współpracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności
  • pakiet medyczny
  • kartę Multisport

Poznaj

Gerdes MC Sp. z.o.o.

Gerdes Kunststoff-Technik GmbH - nazwa ta oznacza precyzyjną technologię formowania wtryskowego tworzyw sztucznych od 1959 roku.

"Państwo wyznaczacie zadania, my oferujemy rozwiązania." To hasło określa nasze codzienne działania. Klienci doceniają naszą firmę średniej wielkości, ponieważ produkujemy elementy formowane wtryskowo z tworzyw sztucznych najwyższej jakości i dostarczamy je na czas.

Proces rekrutacji

KrokWysłanie aplikacji
KrokRozmowa telefoniczna
KrokRozmowa rekrutacyjna
KrokPropozycja współpracy
Maszynista maszyn sitodrukowych, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest pracownikiem zakładu poligraficznego, wyspecjalizowanym w obsłudze tychże maszyn i urządzeń. Sitodruk to technika wykorzystywana do wykonywania nadruków na papierze, tkaninach, drewnie, skórze, szkle, kartonie, tekturze, wyrobach ceramicznych, plastikach i metalach. Szereg czynności, wykonywanych przez maszynistę maszyn sitodrukowych umożliwia ...
Praca Maszynista Maszyn Sitodrukowych