Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Historyk Warszawa
Specjalista / Specjalistka

Muzeum Historii Polski
Warszawa
praca stacjonarna
1738 dni temu

Ogłoszenie numer: 2603454, z dnia 2019-08-09

Muzeum Historii Polski w Warszawie poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: DI/25/07/2019/BB

Opis stanowiska

Charakterystyka stanowiska

Osoba na tym stanowisku odpowiadać będzie za obsługę biura budowy.

Opis stanowiska pracy:
  • Rejestracja i koordynowanie prawidłowego obiegu dokumentów (korespondencja wewnętrzna i zewnętrzna)
  • Nadzór nad terminowym udzielaniem odpowiedzi na pisma wpływające do biura budowy
  • Obsługa biura budowy w tym organizacja spotkań i narad koordynacyjnych
  • Zapewnienie i koordynowanie sprawnego przepływu informacji oraz współpracy z pozostałymi działami Muzeum
  • Dbanie o dobry wizerunek Muzeum

Wymagania

  • Kandydata/kandydatkę powinna cechować wysoka kultura osobista, skrupulatność, komunikatywność, umiejętność redagowania pism, zdolności organizacyjne, samodzielność oraz umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Mile widziane wykształcenie wyższe, dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość pakietu MS Office – biegła obsługa komputera oraz urządzeń biurowych

Oferujemy

  • Ciekawą pracę przy budowie siedziby Muzeum Historii Polski na terenie Cytadeli Warszawskiej
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • Pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole

Wymagane dokumenty:

  • CV
  • List motywacyjny
  • Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych, zawierające formułę o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Muzeum Historii Polski w Warszawie ul. Mokotowska33/35, w celu przeprowadzenia obecnego procesu rekrutacyjnego."