Specjalista sprzedaży instalacji fotowoltaicznych B2B

NES Global Talent

Warszawa

7 dni temu

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjna specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla naszego klienta, partnera dwóch wiodących grup energetycznych, działającego na rynku mikroinstalacji z zakresu energetyki odnawialnej poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa

Umowa: Umowa o pracę/B2B

Wynagrodzenie: 5000 brutto podstawy / Przeciętnie do 10 000 brutto po uwzględnieniu prowizji

Zakres obowiązków:

  • tworzenie ofert pod klientów biznesowych
  • zapewnianie kompleksowej obsługi klientów
  • obsługiwanie leadów spływających od grup energetycznych
  • opieka posprzedażowa nad klientami i nadzór nad realizacją instalacji
  • aktywne pozyskiwanie klientów mile widziane

Idealny kandydat:

  • chce realizować się w sprzedaży na rynku OZE
  • posiada determinację do sprzedaży
  • jest chętny pracować w atmosferze start-upu
  • posiada doświadczenie sprzedażowe
  • zna i obserwuje rynek OZE
  • ma doświadczenie na rynku fotowoltaiki
  • jest gotów do pracy w terenie
  • posiada prawo jazdy (samochód służbowy)

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Motywujący system wynagrodzenia uzależniony od prezentowanych możliwości i wyników w pracy

Zainteresowanych Kandydatów spełniających wymagania prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą

Poznaj