Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
specjalista sprzedaży turystycznych ofert zagranicznych

TSS Polska Touristik Service System Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
5872 dni temu

Ogłoszenie numer: 43026, z dnia 2008-04-22

oferuje wybrane zagraniczne produkty turystyczne dla Biur Podróży, klientow indywidualnych i grupowych oraz korzysta z wszystkich dostepnych kanalow dystrybucji.

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

Specjalista d/s turystyki zagranicznej przygotowuje, opracowuje i sprzedaje oferty organizatorów polskich i niemieckich dla klientów indywidulanych, grupowych i Biur Podróży

Wymagania

  • staż pracy w biurze podróży
  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • umiejętność pracy na systemach rezerwacyjnych
  • obsługa komputera:internet,pakiet Office, Excel, Power Point itp.
  • Oferujemy

  • miłą atmosfere i adekwatne wynagrodzenie
  • pogłębianie wiedzy poprzez szkolenia, wyjazdy studyjne