Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji internetowych Angular

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    24 godz.
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki biznesowych aplikacji internetowych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja wizualnych elementów aplikacji internetowych, tworzenie interaktywnych elementów...
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Front-end Developer Warszawa
Specjalista / Starszy specjalista / Główny specjalista - React Frontend Developer w Biurze Informatyki

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości
Warszawa
specjalista mid / senior / ekspert
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
854 dni temu

Ogłoszenie numer: 6161940, z dnia 2021-12-22

PARP działa na rzecz małych i średnich przedsiębiorstw, podnoszenia kwalifikacji kadr i kształtowania przyjaznego otoczenia biznesowego. Dzięki wsparciu Agencji firmy rozwijają działalność eksportową, wzorniczą, badawczo-rozwojową i wykorzystują w produkcji innowacje i nowoczesne technologie. Oferta PARP pozwala na kompleksową realizację projektów - od koncepcji po komercjalizację.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: S/SS/GS/BI SRO/12/2021

Opis stanowiska

  • Budowa i rozwój oprogramowania wytwarzanego w PARP;
  • Tworzenie dokumentacji technicznej;
  • Udział w analizach i przygotowywaniu specyfikacji wymagań;
  • Współpraca z  pozostałymi członkami zespołu deweloperskiego.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy z językiem JavaScript (ES6+) i biblioteką React;
  • Praktyczna znajomość narzędzia Git;
  • Umiejętność pisania testów (jednostkowe, integracyjne);
  • Swoboda w korzystaniu z HTML5/CSS/REST/JSON;
  • Znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej.

Dodatkowo mile widziane (wymagania pożądane):

  • Wykształcenie wyższe – informatyka lub pokrewne;
  • Praktyczna znajomość frameworka testowego JEST i React Testing Library;
  • Doświadczenie w korzystaniu z biblioteki Material-UI (MUI);
  • Umiejętności analityczne;
  • Umiejętność współpracy w zespole, w tym dzielenia się wiedzą;
  • Zaangażowanie.

Poznaj

ul.Pańska 81/83
00-834 Warszawa

Dlaczego warto?

Praca w PARP daje możliwość zdobywania doświadczenia w prestiżowych krajowych i międzynarodowych projektach. Dzięki polityce personalnej pracownicy mają możliwość optymalnego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji. Dbamy o rozwój kompetencji, życzliwą atmosferę i budujemy przyjazne relacje zespołowe oparte na wzajemnym szacunku i zaufaniu.