Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista Technolog do Wydziału Napraw i Utrzymania Taboru

"Koleje Mazowieckie - KM" sp. z o.o.

Warszawa

21 godz. temu

Spółka "Koleje Mazowieckie - KM" sp. z o.o. w Warszawie

zatrudni pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • koordynacja prac w zakresie eksploatacji i utrzymania pojazdów kolejowych;
  • gromadzenie i analiza dokumentacji technicznej pojazdów kolejowych;
  • nadzór nad aktualnością dokumentacji technicznej pojazdów kolejowych użytkowaną przez podległe jednostki organizacyjne;
  • wykonywanie okresowych kontroli stanu technicznego pojazdów kolejowych;
  • opracowywanie założeń techniczno-eksploatacyjnych dla nowych i modernizowanych pojazdów kolejowych;
  • przygotowywanie projektów normalizacji rozwiązań technicznych na taborze;
  • nadzór nad sprawnością systemów w pojazdach kolejowych;
  • ocena producentów zespołów, podzespołów i części stosowanych w procesach naprawczych;
  • udział w tworzeniu wytycznych i przepisów wewnętrznych w zakresie utrzymania taboru kolejowego;
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne – kierunki: elektryka, elektroenergetyka, elektronika, informatyka,
  • minimum 2 lata pracy na stanowisku technicznym – mile widziana praca przy pojazdach szynowych,
  • znajomość języka angielskiego – komunikatywna,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów,
  • dokładność, skrupulatność, wysoka samodyscyplina
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego w stabilnej i rozwijającej się firmie,
  • pracę w miłej atmosferze,
  • szeroki pakiet świadczeń socjalnych,
  • pakiet dodatkowej opieki medycznej,
  • możliwość korzystania z programu sportowo-rekreacyjnego.

Wymagane dokumenty:
  • list motywacyjny  oraz  informacje tj. CV.,  o  których  mowa  w  art. 221 § 1  ustawy  z  dnia   26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2018 r., poz. 917 ze zm.) tj. imię (imiona) i nazwisko, datę  urodzenia,  miejsce  zamieszkania  (adres do korespondencji), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia.
  • pisemne oferty zawierające list motywacyjny i CV prosimy kierować na poniższy adres lub e-mail podając w temacie Specjalista Technolog do Wydziału Napraw i Utrzymania Taboru.

„Koleje Mazowieckie – KM” sp. z o.o.
ul. Lubelska 26, 03-802 Warszawa

za pomocą przycisku:

w przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć następującą klauzulę: Na podstawie Artykułu 6 Punkt1 litera a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowychw celach związanych z rekrutacją na stanowisko Specjalisty Technologa do Wydziału Napraw i Utrzymania Taboru prowadzonymi przez „Koleje Mazowieckie KM” Sp. z o.o.

Inne informacje:
  • osoby, których oferty zostaną pozytywnie rozpatrzone, będą powiadomione o terminie rozmowy,
  • osoby, których oferty zostaną rozpatrzone negatywnie, nie będą o tym informowane, a oferty zostaną komisyjnie zniszczone,
  • dodatkowe informacje dostępne pod numerem telefonu: (022)  47-37-637

Poznaj

Koleje Mazowieckie - KM Sp. z o.o.

Transport Kolejowy Pasażerski Międzymiastowy

Poznaj stanowisko: Rewident Taboru Kolejowego

Rewident taboru kolejowego jest pracownikiem Polskich Kolei Państwowych, odpowiedzialnym za weryfikowanie stanu technicznego taborów kolejowych przyjeżdżających na stację docelową lub podstawianych do odjazdu. Na osobie zatrudnionej w tym charakterze spoczywa odpowiedzialność za bezpieczeństwo podróżnych i innych osób przebywających w pociągu – rewident ma obowiązek zgłoszenia znalezionych usterek dyżurnemu ...
Rewident Taboru Kolejowego Praca Rewident Taboru Kolejowego

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest "Koleje Mazowieckie - KM" sp. z o.o..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (725)
Wałbrzych (46)
Legnica (57)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (128)
Toruń (80)
Lubelskie:
Lublin (99)
Chełm (13)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (730)
Tarnów (36)
Nowy Sącz (34)
Mazowieckie:
Warszawa (1597)
Radom (60)
Płock (35)
Opolskie:
Opole (117)
Nysa (8)