Specjalista w dziale kontroli jakości
ENGNR POLAND. sp. z o. o.
Gniezno
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
7 dni temu

Intensywnie rozwijająca się firma - Lider w swojej branży, zlokalizowana pod Gnieznem, poszukuje Kierownika Utrzymania Ruchu, który będzie odpowiedzialny za obecnie pracujący zakład, jak i również dołączy do zespołu projektowego i rozruchowego nowej fabryki.

Jeżeli jesteś ambitny, kreatywny, nie boisz się filozofii Przemysłu 4.0 dołącz do NAS!!

Opis stanowiska:
  • Zarządzanie systemem zapewnienia jakości w zakładzie produkcyjnym
  • Inicjowanie działań i realizacja projektów udoskonalających system zarządzania jakością
  • Tworzenie wymogów jakościowych dla procesów i produktów
  • Sporządzanie dokumentacji jakościowej podtrzymującej certyfikaty (HACCP, BRC, EKO, CSQA)
  • Nadzór nad niezgodnościami oraz działaniami korygującymi
  • Budowanie i wdrażanie strategii jakościowej
  • Rozpatrywanie reklamacji klientów
  • Dbanie o porządek na terenie zakładu zgodny z zasadami jakości
  • Wykonywanie zadań zleconych bezpośrednio od przełożonego
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane: zarządzanie jakością, zarządzanie i inżynieria produkcji)
  • Znajomość zagadnień związanych z GMP, GHP, HACCP
  • Doświadczenie w branży produkcyjnej (produkcja świeża, mrożona)
  • Znajomość narzędzi jakościowych
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie będzie dużym atutem
  • Sprawne posługiwanie się pakietem MS Office
  • Umiejętność planowania pracy oraz sprawność w organizacji zadań
  • Umiejętność podejmowania decyzji
Oferujemy:
  • Bardzo dobre wynagrodzenie
  • Pracę na cały etat
  • Pracę w nowoczesnym i prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwie z możliwościami
  • Pracę w młodym zespole
  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • Bezpłatny kurs języka angielskiego

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj