Praca.pl Praca łódzkie Łódź Biofizyk Łódź
Specjalista w Dziale Kontroli Jakości

KRAJOWE CENTRUM OCHRONY RADIOLOGICZNEJ W OCHRONIE ZDROWIA
Łódź
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
4 dni temu

Ogłoszenie numer: 8964247, z dnia 2024-04-25

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

  • wykonywanie pomiarów fizycznych i badań dla celów ochrony radiologicznej pacjenta
  • organizowanie pomiarów porównawczych dla laboratoriów wykonujących testy z zakresu kontroli parametrów fizycznych urządzeń radiologicznych
  • przygotowywanie materiałów w realizacji zadań Działu na potrzeby rocznego sprawozdania z oceny wdrożenia wymagań bezpiecznego stosowania promieniowania jonizującego w celach medycznych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe preferowane kierunki fizyka, biofizyka, chemia
  • podstawowa znajomość języka angielskiego
  • znajomość obsługi oprogramowania biurowego
  • prawo jazdy kat. B
  • odpowiedzialność, samodzielność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w państwowej jednostce budżetowej na podstawie umowy o pracę
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju zawodowego (w tym finansowanie udziału w szkoleniach i konferencjach itp.)
  • dodatkowe wynagrodzenia roczne ("trzynastki")
  • świadczenia socjalne ( np. dofinansowanie kosztów wypoczynku, świąteczne bony podarunkowe)
?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

Krajowe Centrum Ochrony Radiologicznej w Ochronie Zdrowia jest jednostką budżetową utworzoną przez Ministra Zdrowia.

Jego misją jest zapewnienie ochrony pacjentów przed zagrożeniami wynikającymi ze stosowania promieniowania jonizującego w celach medycznych.

Minister Zdrowia (zobowiązany Prawem Atomowym) stworzył Krajowe Centrum w celu koordynowania i monitorowania działań związanych z wdrożeniem w Polsce systemu ochrony radiologicznej. System ten ma zapewniać bezpieczne stosowanie promieniowania jonizującego w celach medycznych.