Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista w Dziale Kontroli Zarządzania ds. Departamentu Marketingu i E-Commerce

Carrefour Polska Sp. z o.o.

Warszawa

12 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa
Docenimy cię za to, że:
  • współpracujesz z Zarządem oraz dyrektorami przy tworzeniu budżetu, analiz, planów strategicznych dla obszarów: E-commerce, IT i Marketing oraz zarządzasz przepływem informacji wewnątrz tych obszarów
  • sprawujesz kontrolę finansów dla E-commerce, IT i Marketingu oraz prowadzisz czynności kontrolingowe w celu bieżącego monitorowania efektywności biznesowej takich jak: kontrola odchyleń do budżetu, identyfikacja problemów, propozycja działań naprawczych, prognoz finansowych,
  • pełnisz rolę Business Partnera dla członka Zarządu
  • opracowujesz nowe wskaźniki finansowe oraz prezentacje comiesięcznych wyników,
  • prowadzisz nadzór nad realizacją budżetu dla E-commerce,
  • jesteś odpowiedzialny/a za utworzenie systemu raportowania dla Działu E-commerce (współpraca z Grupą),
  • raportujesz wyniki E-commerce, IT i Marketingu bezpośrednio do Grupy,
  • zapewniasz wysoki poziom świadomości na temat strategii finansowej wśród pracowników organizacji ( szkolenia dla pracowników innych działów),
  • przygotowujesz i analizujesz nowe projekty strategiczne wraz z ich ekspertyzą
  • zarządzanie jedną osobą w Dziale Kontrolingu.
Twoje zadania:
  • masz minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w obszarze e-commerce lub finansowym, mile widziane w dziale e-commerce, kontrolingu, księgowości,
  • posiadasz wykształcenie wyższe, mile widziane studia na kierunku: ekonomia lub finanse,
  • znasz język angielski na poziomie min. A2/B1, a znajomość j. francuskiego będzie dodatkowym atutem,
  • posiadasz praktyczne doświadczenie w tworzeniu analiz i raportów,
  • znasz doskonale MS Office, w tym Excel, mile widziana znajomość systemu Hyperion
  • cechują Cię bardzo dobra organizacja pracy własnej, kreatywność i samodzielność w podejmowaniu decyzji,
  • angażujesz się w powierzone zadania i posiadasz poczucie odpowiedzialności,
  • lubisz zadania ’ad hoc’.
Mamy dla Ciebie:
  • pracę w miejscu doskonałej lokalizacji z dogodnym dojazdem (GH Wileńska),
  • szansę tworzenia i wdrażania nowoczesnych rozwiązań w Twoim obszarze zawodowym,
  • ścieżkę kariery, którą możesz samodzielnie kształtować,
  • umowę o pracę, po 6 miesiącach na czas nieokreślony,
  • zniżkę na zakupy w Carrefour od pierwszego dnia pracy,
  • prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenia na życie, wyprawki dla dzieci, bony świąteczne, kartę MultiSport, świadczenia socjalne,
  • pracę w firmie działającej w Polsce ponad 20 lat.

Przesłanie do Carrefour Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Carrefour) danych osobowych w zakresie szerszym, niż określony w Kodeksie pracy, stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Carrefour w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę możną wycofać w dowolnym czasie korzystając z adresu mailowego carrefour@galluppolska.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem

Poznaj

Poznaj Carrefour Polska

Pracownicy Carrefour Polska to kilkanaście tysięcy specjalistów w różnych dziedzinach. Jesteśmy otwarci na trendy, technologie, a przede wszystkim na ludzi. Pasjonujemy się handlem i produktami. Chcemy zmieniać nawyki żywieniowe zarówno naszych klientów, jak i swoje własne. To nasza ambicja!

Opinie o pracodawcy

Agnieszka Hernik

Specjalista Skanowania

Codziennie stawiam czoła wyzwaniu jednoczenia i szkolenia moich współpracowników, ponieważ lata doświadczeń pokazały mi, że w pracy zespołowej jest największa siła i motywacja do działania.

Kinga Wilczyńska

Menedżer w Dziale Handlowym

Moją pasją jest moda. W pracy udaje mi się połączyć zamiłowanie do estetyki wyglądu z możliwościami, jakie dają nam rozwijające się media społecznościowe i narzędzia marketingowe.

Więcej

Proces rekrutacji

KrokPrzesłanie aplikacji przez kandydata
KrokKontakt z kandydatem
Krok Spotkanie rekrutacyjne
Krok Propozycja współpracy

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Marketingu

Specjalista ds. Marketingu to osoba, która planuje, koordynuje i kontroluje wszystkie działania marketingowe przedsiębiorstwa. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: analizowanie efektywności trade marketingowej i wyników sprzedaży w firmie, planowanie i realizacja kampanii PR dla głównych marek firmy, planowanie i realizacja założenia komunikacji z klientami (w tym aktualizacja stron internetowych) ...
Specjalista ds. Marketingu Praca Specjalista ds. Marketingu

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (621)
Wałbrzych (51)
Legnica (106)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (219)
Toruń (135)
Lubelskie:
Lublin (231)
Chełm (29)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (770)
Tarnów (91)
Nowy Sącz (79)
Mazowieckie:
Warszawa (1899)
Radom (176)
Płock (60)
Opolskie:
Opole (231)