Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista w dziale obsługi klienta

Internet Mall Polska Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5899 dni temu

Ogłoszenie numer: 41743, z dnia 2008-03-21

Internet Mall Polska Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem na rynku polskim poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko „Specjalista w dziale obsługi klienta”. Jesteśmy częścią międzynarodowej firmy działającej na rynkach: czeskim, słowackim, węgierskim, polskim i niemieckim. Firma działa w w/w krajach jako galeria internetowa sprzedająca dobra konsumpcyjne różnego zastosowania np. produkty z branży AGD, RTV, fitness i outdoor oraz wiele innych.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: BOK/03/2008

Opis stanowiska

Osoba na proponowanym stanowisku odpowiedzialna będzie za kompleksową obsługę zamówień klientów firmy, sporządzanie raportów i kontakty z dostawcami. Szczegółowy zakres obowiązków:
  • Kompleksowa telefoniczna obsługa klientów
  • Realizacja zamówień klientów
  • Bieżące utrzymywanie kontaktów z dostawcami
  • Dbanie o właściwy przepływ informacji w biurze

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Znajomość pakietu biurowego MS Office
  • Znajomość programu magazynowego mile widziana (WF MAG lub inny)
  • Samodzielność, dokładność i sumienność w realizacji powierzonych zadań
  • Umiejętność pracy w zespole oraz wysoki stopień komunikatywności
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność pracy w zespole oraz pozytywne nastawienie do ludzi
  • Zdolności organizacyjne, samodzielność i elastyczność w działaniu
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Zdolności organizacyjne i dynamizm

Oferujemy

Oferujemy pracę w jednej z największych firm w swojej branży, dużą samodzielność pracy oraz możliwość wdrażania własnych pomysłów.