Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Broker Edukacyjny Warszawa
Specjalista w Dziale Obsługi Rady ds. Nauki i Doktorantów

Warszawski Uniwersytet Medyczny
Warszawa
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
84 dni temu

poszukuje Kandydatki/a na stanowisko

Nr ref.: ABP/1210-10/2024
Główne zadania:
  • prowadzenie i obsługa administracyjna postępowań o nadanie stopnia doktora habilitowanego,
  • przygotowywanie dokumentów na posiedzenie Rady Dyscypliny i obsługa posiedzeń Rady Dyscypliny,
  • zamieszczanie w Biuletynie Informacji Publicznej WUM, systemie POL-on oraz na stronie internetowej Rad Dyscyplin Naukowych - wskazanych w Ustawie dokumentów,
  • wystawianie i obsługa administracyjna umów cywilnoprawnych oraz wniosków o wypłatę wynagrodzeń w trakcie obsługi postępowań,
  • wystawianie dyplomów habilitacyjnych oraz pomoc w organizacji uroczystości wręczenia dyplomów,
  • archiwizacja dokumentów i przekazywanie akt dotyczących postępowań habilitacyjnych do archiwum Uczelni.
Wymagania kwalifikacyjne:
  • wykształcenie wyższe,
  • biegła obsługa komputera i programów MS Office i sprzętu biurowego,
  • samodzielność i inicjatywa w realizacji powierzonych zadań,
  • wysoka kultura osobista, komunikatywność i asertywność.
Mile widziane:
  • znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę na prestiżowej warszawskiej uczelni medycznej,
  • elastyczny godziny pracy,
  • możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w środowisku akademickim,
  • dostęp do nowoczesnego centrum sportowo-rehabilitacyjnego,
  • dofinansowanie do wakacji oraz zajęć sportowo-rekreacyjnych,
  • systemy premiowe,
  • trzynastą pensję,
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie,
  • inne świadczenia socjalne z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.
Prosimy o zapoznanie się z zasadami rekrutacji, które są udostępnione na stronie internetowej: https://www.wum.edu.pl/sites/www.wum.edu.pl/files/informacje/inne/polityka_rekrutacji_pracownikow_wum.pdf

Kandydat składający ofertę, akceptuje warunki rekrutacji określone w w/wym. regulaminie.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami, a nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Poznaj

Warszawski Uniwersytet Medyczny jest nowoczesnym ośrodkiem akademickim z ponad dwustuletnią historią. Swoją niekwestionowaną pozycję lidera na mapie edukacyjnej Polski zawdzięcza z jednej strony wierności najlepszym tradycjom uniwersyteckim, z drugiej zaś dynamicznemu rozwojowi.