Specjalista w dziale ofertowania

MATPLAST Sp. z o.o.

Wrocław

29 dni temu

FIRMA MATPLAST  Z O.O.

Fabryka Okien i Drzwi  PCV i ALU

W związku z bardzo dynamicznym rozwojem firmy w Polsce jak i w Europie oraz stale rosnącym zainteresowaniem naszymi rozwiązaniami poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Zadania:
  • pozyskiwanie nowych partnerów handlowych
  • prezentację oferty handlowej
  • negocjowanie warunków sprzedaży i obsługę transakcji
  • utrzymywanie długofalowych relacji z dotychczasowymi klientami
  • wsparcie klienta w projektach
Wymagania:
  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (mile widziane doświadczenie w branży budowlanej)
  • umiejętności organizacyjne
  • łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i utrzymywania dobrych relacji z klientem
  • dynamika w działaniu i silna motywacja do osiągania wyznaczonych celów
  • znajomość j. niemieckiego w mowie i piśmie
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w prężnie działającej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie + system prowizyjny
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pełne wyposażenie techniczne związane ze stanowiskiem
  • profesjonalne wdrożenie do pracy na oferowanym stanowisku

Poznaj

Firma Matplast zajmuje się produkcją okien prostokątnych, łukowych i nietypowych z profili PVC oraz aluminium. Specjalizuje się również w produkcji nietypowych konstrukcji okiennych takich jak koła, elipsy, trójkąty, trapezy. W związku z rozbudową oferty usług oraz dynamicznym rozwojem Działu Sprzedaży, poszukujemy odpowiednich kandydatów na stanowisko: