Specjalista w Dziale Pozyskiwania Gruntów

Devire

Warszawa

33 dni temu

Agencja zatrudnienia nr licencji 3260

Find your own at devire.pl

Miejsce pracy/

Location: Warszawa

Nr ref.: PL39648

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

 

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Specjalista w Dziale Pozyskiwania Gruntów

Naszym Klientem jest międzynarodowy deweloper powierzchni komercyjnych, od wielu lat z powodzeniem działający również na terenie Polski. Poszukujemy aktualnie kandydatów na stanowisko Specjalisty w Dziale Pozyskiwania Gruntów.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za analizę planów miejscowych oraz gruntów przeznaczonych pod nowe inwestycje, analizę stanu prawnego gruntów, kontakt z jednostkami samorządu terytorialnego, opracowywanie koncepcji zagospodarowania terenów, a także za przygotowywanie niezbędnych dokumentów transakcyjnych. Dodatkowo, do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie wsparcie działu w bieżących esprawach administracyjnych; przygotowywanie raportów, zestawień, prezentacji oraz pism i wniosków urzędowych.

 

Nasz Klient Zapewnia:

  • pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku, u lidera z branży deweloperskiej
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego przy wsparciu najlepszych ekspertów w branży
  • pracę przy różnorodnych projektach
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów

 

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • wykształcenie związane z branżą nieruchomości (gospodarka przestrzenna, geodezja, budownictwo itp.)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność obsługi programu AutoCad
  • biegła znajomość pakietu MS Office
  • dobrą znajomość języka angielskiego
  • zaangazowanie, umiejętność pracy zespołowej, optymizm

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Poznaj

Devire sp. z o.o

devire to międzynarodowa firma rekrutacyjna, założona w Londynie w 1987 roku. Od 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim prowadząc dla nich kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry.

Poza rekrutacją świadczymy usługi Outsourcingu IT, Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa HR. Nasze biura, zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium i Frankfurcie. Jesteśmy częścią Devonshire Investment Group.
Specjalista ds. Pozyskiwania Nieruchomości to osoba, która zajmuje się pozyskiwaniem nieruchomości dla potrzeb firmy. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: analiza rynku nieruchomości na wybranym terenie, wyszukiwanie atrakcyjnych ofert sprzedaży gruntów i budynków na wybranym terenie, negocjowanie cen zakupu nieruchomości, dopełnienie prawnych aspektów zakupu nieruchomości, ...
Praca Specjalista ds. Pozyskiwania Nieruchomości