Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista w dziale sprzedaży międzynarodowej

MeterTest Sp. z o.o.

Świdnica

30 dni temu

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Specjalista w dziale sprzedaży międzynarodowej
Miejsce pracy: Świdnica

 

Jesteś specjalistą z branży sprzedaży i handlu a trudne zadania traktujesz jako kolejne wyzwania na drodze do samorealizacji i wykonujesz je z pasją i pełnym poświęceniem?

 

Twój zdecydowany charakter pozwala Ci na wykonywanie powierzonej pracy konkretnie, stanowczo, konsekwentnie, bez odliczania godzin od 8-mej do 16-tej oraz ze świadomością, że wpływa to bezpośrednio na losy wszystkich pracowników i całej firmy?

 

Opis stanowiska:

 

Nasza firma jest producentem specjalistycznych elektronicznych urządzeń pomiarowych, dlatego trochę wiedzy technicznej będzie potrzebne, ale bez paniki, tylko trochę. Od Ciebie oczekujemy przede wszystkim profesjonalizmu w komunikacji z klientami, aktywnego wsparcia oraz kreatywności w dalszej rozbudowie naszej sieci sprzedaży. Liczymy na współpracę przy rozwiązywaniu codziennych problemów całego Działu Sprzedaży, ale też przy tworzeniu planów marketingowych, czy strategii sprzedaży globalnej.

 

Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy w handlu/sprzedaży
  • Umiejętność sprawnego komunikowania się w języku angielskim
  • Dyspozycyjność, gdyż mogą zdarzyć się wyjazdy krajowe i zagraniczne (wyjazdy na targi branżowe, szeroko pojęte wyjazdy handlowe jak i instalacyjne)
Oferujemy:
  • Bardzo ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku handlowym.
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • Pełne wsparcie we wdrożeniu się znajomość produkowanego przez nas sprzętu pomiarowego
  • Bardzo fajną atmosferę na co dzień.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży 
Specjalista ds. Sprzedaży to osoba, która aktywnie wspiera sprzedaż produktów/usług znajdujących się w ofercie handlowej firmy - dla klientów indywidualnych oraz firm. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, utrzymywanie trwałych relacji handlowych ...
Praca Specjalista ds. Sprzedaży