Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
SPECJALISTA W DZIALE SPRZEDAŻY

BIOARCUS Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6238 dni temu

Ogłoszenie numer: 28640, z dnia 2007-04-20

bioArcus Sp. z o.o. działa od 1992 roku i jest pionierem na polskim rynku w dziedzinie zastosowań kultur bakteryjnych, enzymów oraz technik i środków przeciwodorowych.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

SPECJALISTA W DZIALE SPRZEDAŻY. Firma działa na rynku usług związanych z OCHRONĄ ŚRODOWISKA. Poszukujemy pracownika, który będzie utrzymywał kontakty z klientami firmy i pozyskiwał nowych, przygotowywał oferty, nadzorował procesy biologicznego wspomagania pracy oczyszczalni ścieków.

Wymagania

- wykształcenie wyższe kierunkowe: ochrona środowiska, - wysoka kultura osobista, - obsługa komputera, - samodzielność, - łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność pracy w zespole, - dyspozycyjność (praca związana z częstymi wyjazdami), - prawo jazdy kat. B, - mile widziana znajomość języka angielskiego lub włoskiego,

Oferujemy

- ciekawą pracę i atrakcyjne wynagrodzenie uzaleznione od wyników pracy, - bardzo dobre warunki pracy i mozliwość rozwoju zawodowego, - samochód służbowy