Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
SPECJALISTA W DZIALE SPRZEDAŻY

BIOARCUS Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5828 dni temu

Ogłoszenie numer: 45014, z dnia 2008-06-04

działa od 1992 roku i jest pionierem na polskim rynku w dziedzinie zastosowań kultur bakteryjnych, enzymów oraz technik i środków przeciwodorowych.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

SPECJALISTA W DZIALE SPRZEDAŻY. Firma działa na rynku usług związanych z OCHRONĄ ŚRODOWISKA. Poszukujemy pracownika, który będzie utrzymywał kontakty z klientami firmy i pozyskiwał nowych, przygotowywał oferty, nadzorował procesy biologicznego wspomagania pracy oczyszczalni ścieków.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe: ochrona środowiska,
  • wysoka kultura osobista,
  • obsługa komputera,
  • samodzielność,
  • łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność (praca związana z częstymi wyjazdami),
  • prawo jazdy kat. B,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub włoskiego,
  • Oferujemy

  • ciekawą pracę i atrakcyjne wynagrodzenie uzaleznione od wyników pracy,
  • bardzo dobre warunki pracy i mozliwość rozwoju zawodowego,
  • samochód służbowy