Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista w Wydziale Windykacji Korporacyjnej

neoBANK
Poznań
praca stacjonarna
1113 dni temu

Jesteśmy Bankiem z wieloletnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na polskim rynku.

Szukamy osób, które są takie jak my – też dynamicznie się rozwijają.

Dołącz do nas i znajdź dla siebie miejsce w centrali naszego Banku w Poznaniu.

Miejsce pracy: Poznań
Twój zakres obowiązków
  • Dochodzenie należności bankowych w postępowaniu egzekucyjnym, restrukturyzacyjnym i upadłościowym, w szczególności z nieruchomości,
  • Samodzielna analiza sprawy, planowanie oraz podejmowanie czynności postępowania,
  • Sporządzanie pism w toku prowadzenia czynności postępowania,
  • Monitorowanie procesu dochodzenia należności w ramach prowadzonych postępowań,
  • Analiza i monitorowanie stanu zabezpieczeń egzekwowanych należności, w szczególności nieruchomości,
  • Raportowanie prowadzonych czynności.
Nasze wymagania
  • Wykształcenie wyższe prawnicze,
  • Min. 2-letnie doświadczenie w egzekucyjnym, restrukturyzacyjnym i upadłościowym dochodzeniu należności, w szczególności z nieruchomości,
  • Samodzielność w analizowaniu dokumentów, planowaniu i podejmowaniu czynności w ramach postępowania windykacyjnego oraz sądowego,
  • Znajomość przepisów w zakresie dochodzenia należności, w szczególności z nieruchomości,
  • Umiejętność skutecznej komunikacji oraz pracy pod presją czasu.
To oferujemy
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełen etat.
  • Stabilne zatrudnienie w dużej instytucji finansowej, świadczenia w ramach ZFŚS.
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji.
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach.
  • Kartę MultiSport dla Ciebie i Twoich bliskich na korzystnych warunkach.
  • Udział w Programie nauki języków obcych.