Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista w Zakładzie Certyfikacji w obszarze wyrobów ogólnobudowlanych z językiem rosyjskim

Instytut Techniki Budowlanej

Warszawa

4 dni temu

Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie poszukuje do pracy

w Zakładzie Certyfikacji kandydata/kandydatkę na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa
Nr ref.: EC/3/V/2019
Opis stanowiska:
  • prowadzenie procesów certyfikacji wyrobów budowlanych produkowanych w krajach rosyjskojęzycznych,
  • prowadzenie inspekcji zakładowej kontroli produkcji,
  • kontakty z klientami Instytutu.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne związane z budownictwem lub materiałoznawstwem,
  • bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego w mowie i w piśmie (znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem),
  • praktyka zawodowa związana z produkcją lub oceną zgodności wyrobów budowlanych mile widziana,
  • znajomość zagadnień dotyczących systemów zarządzania jakością oraz przepisów prawnych dotyczących wprowadzania do obrotu wyrobów budowlanych mile widziana,
  • cechy osobowościowe predestynujące do występowania w roli audytora / inspektora (mile widziane doświadczenie w audytowaniu systemów zarządzania lub prowadzeniu inspekcji),
  • samodyscyplina w osiąganiu założonych celów.
Zapewniamy:
  • odpowiedzialną i ciekawą pracę w stabilnej jednostce naukowej,
  • możliwość rozwoju naukowego i zawodowego, pakiet szkoleń,
  • pakiet socjalny wraz z opieką medyczną,
  • przyjazną atmosferę w miłym zespole.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie cv wraz z listem motywacyjnym

do dnia 19 czerwca 2019 r. na adres:

Dział Zarządzania Zasobami Ludzkimi
ul. Filtrowa 1
00-611 Warszawa

lub na adres e-mail:
praca@itb.pl

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Instytut Techniki Budowlanej, jako administrator danych informuje, iż Państwa dane osobowe zawarte w CV i liście motywacyjnym będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji na wyżej wskazane stanowisko. Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych podana jest na stronie internetowej http://www.itb.pl/klauzula-obowiazek-informacyjny.html.
  • Podstawą podania danych jest art. 221 § 1 ustawy - Kodeks pracy z 16 maja 2018 r. (Dz.U. 2018 poz. 917).
  • W przypadku podania szerszego zakresu danych, niż podany art. 221 § 1 Kodeksu pracy tj. imię (imiona) i nazwisko, imiona rodziców, datę urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia), CV i listy motywacyjne, powinny być opatrzone klauzulą:
  • „Stosownie do art. 6 ust. 1 lit.arozporządzenia PE i RE 679/ 2016 RODO, wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Instytut Techniki Budowlanej, z siedzibą w Warszawie, ul. Filtrowa 1, moich danych osobowych w zakresie zawartym w niniejszym CV i liście motywacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji”. Przysługuje Państwu prawo cofnięcia tej zgody w każdym czasie.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Inżynier ds. Jakości

Inżynier ds. Jakości jest to osoba, która odpowiada za zapewnienie odpowiednich standardów jakości danego produktu. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: tworzenie, wdrażanie oraz nadzór nad przestrzeganiem systemów, standardów, metod i technik - zapewnienia jakości, kontrola jakości komponentów procesu wytwarzania oraz gotowych produktów, analizowanie ...
Inżynier ds. Jakości Praca Inżynier ds. Jakości

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Instytut Techniki Budowlanej.

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (740)
Wałbrzych (60)
Legnica (97)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (264)
Toruń (172)
Lubelskie:
Lublin (244)
Chełm (48)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (792)
Tarnów (95)
Nowy Sącz (75)
Mazowieckie:
Warszawa (2183)
Radom (182)
Płock (64)
Opolskie:
Opole (241)
Nysa (83)