Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Kierownik Ochrony Marketu Warszawa
Specjalista w Zespole Organizacji i Nadzoru

Naftor Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
1072 dni temu

Ogłoszenie numer: 4626486, z dnia 2021-05-20

„Naftor” Sp. z o. o. jest spółką Grupy Kapitałowej PERN operującą w szeroko pojętym obszarze bezpieczeństwa, przygotowaną do realizacji przedsięwzięć z zakresu bezpieczeństwa fizycznego i technicznego obiektów o szczególnym znaczeniu dla interesu ekonomicznego państwa, a także prowadzenia specjalistycznych szkoleń i projektów specjalnych dla instytucji rządowych oraz wybranych podmiotów komercyjnych.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • koordynowanie realizacji świadczonych usług ochrony w zakresie operacyjnym,
  • przeprowadzanie kontroli w zespołach podlegających pod Biuro Ochrony,
  • reprezentowanie Spółki przed organami kontrolnymi i Klientami,
  • pomoc przy wdrażaniu nowych usług,
  • rozliczanie czasu pracy podległych pracowników zgodnie z obowiązującymi przepisami i regulacjami wewnętrznymi Spółki,
  • opracowywanie na potrzeby chronionych obiektów dokumentacji wymaganej prawem lub potrzebami Klientów.

Wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe,
  • wysoka kultura osobista, umiejętność nawiązywania relacji międzyludzkich,
  • minimum pięcioletnie doświadczenie zawodowe na stanowiskach kierowniczych w obszarze ochrony osób i mienia (SUFO),
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętności analityczne i organizacyjne, samodzielność, operatywność,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • zaangażowanie, terminowość i odpowiedzialność za powierzone zadania.

Oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • system premiowania,
  • narzędzia w postaci komputera, telefonu, samochodu służbowego,
  • prywatna opieka medyczna – fakultatywnie,
  • możliwość ubezpieczenia grupowego,
  • pakiet benefitów sportowych.

Poznaj