Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista w Zespole Procesowania Zleceń Klientów

Bank Millennium S.A.

Warszawa

3 dni temu

Bank Millennium jest jedną z największych instytucji finansowych w Polsce. Mocną pozycję zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu, zrozumieniu potrzeb Klientów oraz nieustannemu doskonaleniu oferowanych usług.

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: DBB/ZZK
Obowiązki:
  • Organizacja i optymalizacja procesów zdalnej obsługi Klientów Banku realizowanych w obszarze Contact Center, w szczególności: mapowanie procesów, gromadzenie i analiza danych, identyfikowanie problemów, rekomendacja zmian i usprawnień, przygotowywanie wymagań biznesowych i wniosków do IT, monitorowanie wprowadzanych rozwiązań
  • Przygotowywanie i aktualizacja wewnętrznych materiałów informacyjnych wykorzystywanych przez pracowników Contact Center
  • Współpraca z innymi jednostkami Banku w zakresie potrzebnym do wdrażania nowych produktów i usług
  • Tworzenie, aktualizacja i opiniowanie wewnętrznych aktów normatywnych
  • Proponowanie i realizacja kontroli wewnętrznej w obszarach merytorycznej odpowiedzialności
Wymagania:
  • Znajomość zagadnień z zakresu zarządzania procesami
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Przejawianie inicjatywy do działania, dociekliwość i kreatywność
  • Dbałość o kontakty i utrzymywanie dobrych relacji ze współpracownikami wewnątrz i na zewnątrz jednostki
  • Umiejętność precyzyjnego wyrażania się oraz publicznej prezentacji wyników pracy
  • Dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel i PowerPoint)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia, finanse i bankowość, zarządzanie i pokrewne
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem procesami w obszarze Contact Center
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji współpracując z zespołem ekspertów
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji finansowej będącej częścią portugalskiej grupy kapitałowej
  • Rozwój zawodowy poprzez pracę nad zróżnicowanymi tematycznie zadaniami
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii
  • Pakiet socjalny z opiekę medyczną, kartą sportową i biletami do kina
  • Atrakcyjną lokalizację (okolice stacji metra Pole Mokotowskie).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj

Poznaj stanowisko: Analityk Biznesowy

Analityk biznesowy - zajmuje się analizą projektu organizacji, przedsiębiorstw, instytucji rządowych. Ocenia także modele biznesowe oraz ich integrację z technologią. Zajmuje się kontrolą finansową wszystkich transakcji firmy. Do jego obowiązków należy: Współpraca z głównymi negocjatorami, przedstawicielami firmy oraz osobami decyzyjnymi w sprawach umów sprzedażowych, odpowiedzialność za zgodność procedur ...
Analityk Biznesowy Praca Analityk Biznesowy

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

Dodatkowe informacje

- Wymagane pola

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (596)
Wałbrzych (42)
Legnica (62)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (135)
Toruń (92)
Lubelskie:
Lublin (115)
Chełm (17)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (841)
Tarnów (39)
Nowy Sącz (32)
Mazowieckie:
Warszawa (1671)
Radom (69)
Płock (35)
Opolskie:
Opole (119)
Nysa (11)