Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista

Bank Spółdzielczy w Skawinie
Kraków
praca stacjonarna
6681 dni temu

Ogłoszenie numer: 17410, z dnia 2006-01-19

Specjalista

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

- umiejętność utworzenia samodzielnego stanowiska ds. Nowej Umowy Kapitałowej (The New Capital Accord), - opracowanie harmonogramu prac związanych z przygotowaniem do wdrożenia zaleceń Nowej Umowy Kapitałowej, - wdrażanie postanowień Nowej Umowy Kapitałowej w zakresie: ryzyka kredytowego, ryzyka rynkowego, ryzyka operacyjnego - opracowywanie oraz przedstawianie okresowych sprawozdań Zarządowi i Radzie Nadzorczej,

Wymagania

- wyższe wykształcenie ekonomiczne lub prawnicze, - doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, - ugruntowana wiedza z zakresu Nowej Umowy Kapitałowej (Basel II), księgowości i finansów, - zdolność analitycznego myślenia, - bardzo dobra znajomość pakietu MS OFFICE Professional, - samodzielność w działaniu, dobra organizacja pracy, - dyspozycyjność, - znajomość języka angielskiego,

Oferujemy

- stałe zatrudnienie, - atrakcyjne wynagrodzenie, - premia uznaniowa, - bogaty pakiet socjalny