Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
SPECJALISTKA DO KOORDYNACJI DZIAŁU HANDLOWEGO

Navigator Sp.J.
Kraków
praca stacjonarna
5948 dni temu

Ogłoszenie numer: 39764, z dnia 2008-02-08

Jesteśmy firmą handlową – dystrybutorem wiodącej marki nowych technologii. Nasze priorytety to profesjonalizm, rzetelność i dynamiczne działanie. Naszym kapitałem są ludzie. U nas znajdziesz szacunek do swojej osoby i pracy. W zamian oczekujemy Twojej skuteczności. Jesteś gotowa na wyzwanie - czekamy na Twoją ofertę. Jeśli przyświeca Ci minimalizm - nie wysyłaj CV. Szkoda Twojego czasu.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

- współpraca z handlowcami, - obsługa telefoniczna klientów, - realizacja zamówień, - zapewnienie prawidłowego obiegu informacji i dokumentów, - koordynacja korespondencji,

Wymagania

- łatwość nawiązywania kontaktu z ludźmi, - ambicja i determinacja, - wysoki poziom zdolności organizacyjnych, - sumienność i odpowiedzialność w podejściu do pracy, - bardzo dobra obsługa komputera i sprzętów biurowych,

Oferujemy

- pracę w zespole ludzi nastawionych na sukces przez współpracę, - atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowa o pracę).