Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalistka ds. administracyjnych i realizacji projektów

Stow Polska
Warszawa
praca stacjonarna
5713 dni temu

Ogłoszenie numer: 51223, z dnia 2008-10-24

Stow Polska

Producent regałów magazynowych wysokiego składowania

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • administracja realizacji projektów
  • współpraca z dostawcami i klientami
  • prowadzenie dokumentacji projektowych
  • obsługa centrali telefonicznej
  • obsługa korespondencji
  • pozostałe prace administracyjne i biurowe

Wymagania

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra organizacja pracy
  • samodzielność i zaangażowanie w pracy
  • umiejętność prowadzenia rozmów z klientami
  • umiejętności efektywnej współpracy w ramach zespołu
  • znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w międzynarodowej firmie-liderze na rynku
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego