Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalistka ds Sprzedaży

Liberator
Warszawa
praca stacjonarna
6260 dni temu

Ogłoszenie numer: 28026, z dnia 2007-04-04

LIBERATOR autoryzowany Dealer HARLEY DAVIDSON największy salon firmowy z siedzibą w Warszawie

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Wspólrealizacja wraz z zespolem planu sprzedazy ekskluzywnej odzieży i wszelkiej gamy akcesoriow motocyklowych.Profesjonalna obsluga klienta.Przygotowywanie ofert i utrzymywanie długoterminowych kontaktów z klientami.Przygotowywanie dokumentów sprzedaży .Realizacja procedur udzielania kredytów,leasingow i ubezpieczeń komunikacyjnych . Dbałość o dobry wizerunek salonu firmowego.

Wymagania

Samodzielnośc i dobra organizacja pracy. Wysoki poziom samomotywacji. Komunikatywność i silna orientacja na klienta.Kreatywność. Znajomość obsługi komputera. Znajomość jezyka angielskiego.

Oferujemy

Stale zatrudnienie w stabilnej finansowo firmie i młodym zespole.Szkolenia i wyjazdy (wtymdoUSA) .Motywacyjny system wynagradzania powiazany z wynikami sprzedaży .