Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalistka / Specjalista ds e-Marketingu

Web INnovative Software sp. z o.o.

Wrocław

116 dni temu

Jesteśmy nowoczesną firmą IT, liderem na rynku polskim w udostępnianiu oprogramowania w
modelu saas. Od 2009 roku notujemy z roku na rok dynamiczny wzrost. Zapewniamy
dziesiątkom tysięcy polskich firm narzędzia do samodzielnego prowadzenia biznesu. Poza tym
nasi eksperci dostarczają przedsiębiorcom niezbędną wiedzę prawno-księgową.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy ambitnych i dynamicznych
kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Zadania:
  • Prowadzenie kampanii e-marketingowych,
  • Zarządzanie treścią (CMS) oraz dbanie o poprawne funkcjonowanie stro internetowych,
  • Koordynowanie działań w obszarze mediów społecznościowych,
  • Badanie i analiza efektywności podejmowanych działań w sieci, w tym wyników stron internetowych
  • Poszukiwanie nowych rozwiązań i działań marketingowych w sieci oraz wdrażanie najlepszych praktyk,
  • Prowadzenie, koordynowanie i monitorowanie innych projektów marketingowych skierowanych do wielu grup docelowych,
  • Współpraca z agencjami marketingowymi oraz reklamowymi przy realizacji powierzonych zadań. Kontakt z mediami,
  • Kontakt z partnerami wfirma.pl.
Wymagania:
  • Wykształcenia wyższego - preferowane kierunki: marketing lub ekonomia,
  • Minimum 2-letniego doświadczenia w obszarze e-marketingu,
  • Umiejętności tworzenia i redagowania tekstów marketingowych
  • Znajomości narzędzi analitycznych, takich jak np. Google Analytics, Web Master Tools,
  • Doświadczenia w prowadzeniu kampanii online (w tym SEM oraz SEO),
  • Doświadczenia w prowadzeniu projektów marketingowych,
  • Kreatywności, samodzielności, zaangażowania i odpowiedzialności.
Oferujemy:
  • Interesującą pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Samodzielność w wykonywaniu zadań,
  • Rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji,
  • Możliwość nabycia nowych umiejętności,
  • Udział w ciekawych projektach księgowych,
  • Motywacyjny system wynagrodzeń,
  • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy.

Poznaj

Jesteśmy zespołem, który dzięki wiedzy, doświadczeniu i pasji tworzenia realizuje projekty przeznaczone dla przedsiębiorców działających w erze informacji. Dążymy by hasło - Twoja firma tam gdzie Ty! - stało się faktem w pełnym tego słowa znaczeniu.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. e-marketingu

Specjalista ds. e-marketingu jest odpowiedzialny za wdrażanie i koordynowanie projektów marketingowych firmy w sieci. Zajmuje się on również tworzeniem kampanii reklamowych oraz badaniem efektywności podejmowanych działań. Często zajmuje się on również tworzeniem newsletterów oraz mailingów. Do jego zadań należy śledzenie najnowszych trendów e-marketingowych oraz proponowanie nowych rozwiązań. ...
Specjalista ds. e-marketingu Praca Specjalista ds. e-marketingu