Specjalisty ds. Logistyki na rynek francuski

STELMET

Zielona Góra

32 dni temu

Stelmet S.A. jest największym w Europie producentem drewnianej architektury ogrodowej. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Zielona Góra

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • komunikatywna znajomość języka francuskiego,
  • doświadczenie w działach spedycji, logistyki na stanowiskach związanych z bezpośrednią obsługa klientów w języku francuskim,
  • znajomość pakietu office,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość systemu SAP.

Zakres obowiązków:

  • monitorowanie stanu wpływu zamówień od klientów,
  • informowanie Klienta o terminie dostaw;
  • monitorowanie punktualności dostaw,
  • bieżąco aktualizowanie plików dotyczących wysyłek,
  • współpraca z pracownikami magazynu w kwestiach związanych z wysyłkami,
  • optymalne planowanie tras samochodów ze szczególna dbałością o koszty przewozu,
  • dbałość o terminową realizacją wysyłek towarów do klientów.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie uzależnione od wiedzy i kompetencji,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • po 6 miesięcznym okresie zatrudnienia bogaty pakiet benefitów obejmujący: dofinansowanie do kart multisport, mikołajowe paczki dla dzieci, bony świąteczne, dofinansowanie do karnetów żużlowych, w okresie zimowym bezpłatne posiłki,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • otwartą i przyjazną atmosferę pracy.
Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Logistyki
Specjalista ds. Logistyki to osoba odpowiedzialna za organizację, planowanie i kontrolę pracy: działu w przedsiębiorstwach produkcyjnych, handlowych lub w firmie logistycznej. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: zapewnienie bezbłędnych działań wszystkich funkcji logistycznych w firmie, koordynowanie pracy magazynu i zaopatrzenia, odpowiedzialność za działania firmy w zakresie importu lub eksportu ...
Praca Specjalista ds. Logistyki