Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie Szczecin
Specjalisty ds. Marketingu

"KOMANDOR Szczecin Z.P." S.A.
Szczecin
praca stacjonarna
4916 dni temu

Ogłoszenie numer: 123358, z dnia 2010-11-19

Komandor Szczecin S.A. jest częścią Koncernu Komandor będącego od 15 lat liderem w branży systemów drzwi przesuwanych i zabudowy wnęk. Firma obecna jest w 53 krajach. W swojej ofercie posiada szeroką gamę nowatorskich rozwiązań konstrukcyjnych umożliwiających aranżację przestrzeni mieszkalnej według własnych potrzeb. Produkty marki Komandor to wysoka jakość i styl - udokumentowana wieloma atestami i certyfikatami. W związku z rozwoje naszej struktury w Szczecinie poszukujemy

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku wspomaga dział sprzedaży poprzez aktywne wdrażania działań marketingowych z zakresu BTL i ATL, w szczególności - inicjowanie i kreowanie polityki marketingowej - planowanie przedsięwzięć. Zakres obowiązków:
  • realizacji oraz koordynacja regionalnych działań promocyjnych i wizerunkowych
  • realizacja lokalnego wsparcia działań promocyjnych podejmowanych centralnie przez Departament Marketingu
  • tworzenie koncepcji nowych kampanii sprzedażowych
  • współpraca z agencjami reklamowymi
  • koordynowanie działań związanych z otwieraniem nowych placówek
  • monitoring i raportowanie efektywności podejmowanych działań
  • zbieranie i przetwarzanie informacji i możliwościach rynku
  • monitorowanie i analiza konkurencji

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w pracy w obszarze marketingu
  • praktyczna wiedza i umiejętności projektowania kampanii marketingowych wspierających sprzedaż produktów lub usług
  • znajomość programów graficznych pozwalających na projektowanie ulotek, prostych projektów graficznych
  • dobra znajomość obsługi komputera MS Office, znajomość Power Point
  • wysokie poczucie odpowiedzialności, samodzielność
  • systematyczność i konsekwencja w działaniu
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • interesującą pracę w przyjaznym otoczeniu
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • niezbędne narzędzia pracy