Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Spedytor Całopojazdowy

PEKAES Sp. z o.o.

Kielce

4 dni temu

Miejsce pracy: Kielce

Grupa PEKAES – czołowa grupa logistyczna z jedną z największych spółek sektora TSL oferującą innowacyjne rozwiązania logistyczno-intermodalne w ramach całego łańcucha dostaw.

Zadania:
  • Praca na Giełdach Transportowych TIMOCOM i TRANSA
  • Kontakt z Klientami i Przewoźnikami
  • Budowanie relacji z klientami i przewoźnikami
  • Aktywne pozyskiwanie Klientów i Przewoźników
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na Giełdach Transportowych TIMOCOM i TRANSA
  • Doświadczenie w „prowadzeniu aut”
  • Umiejętność budowania długoterminowych relacji z klientami i przewoźnikami
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Otwartość
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Szereg benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, grupowe ubezpieczenie na życie i wiele innych).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Spedytor

Spedytor to osoba, odpowiedzialna za bieżące planowanie przewozów, zleconych przez klientów. Osoba obsadzona na tym stanowisku przyjmuje zlecenia od klientów, opracowuje ofertę i negocjuje warunki przewozu. Spedytor organizuje także formalną stronę planowanych przewozów – przygotowuje niezbędną dokumentację, realizuje rozliczenia z klientami, działami wewnętrznymi i jednostkami zewnętrznymi, ...
Spedytor Praca Spedytor

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (617)
Wałbrzych (51)
Legnica (106)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (219)
Toruń (135)
Lubelskie:
Lublin (231)
Chełm (29)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (770)
Tarnów (91)
Nowy Sącz (79)
Mazowieckie:
Warszawa (1891)
Radom (176)
Płock (60)
Opolskie:
Opole (231)