Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
SPEDYTOR DZIAŁU MORSKIEGO

Pantos Logistics Poland sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6281 dni temu

Ogłoszenie numer: 26492, z dnia 2007-02-15

Spedycja międzynarodowa

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Budowanie stałych relacji z nowymi oraz juz isniejącymi Klientami. Identyfikowanie nowych Klientów oraz nawiązywanie kontaktów handlowych. Wprowadzanie dokumentów do wewnętrznego systemu operacyjnego. Organizowanie i zajmowanie się stroną operacyjną przesyłek morskich

Wymagania

Dobra znajomość specyfiki usługi transportu morskiego Dobra znajomość języka angielskiego Dokładność Zorientowanie na cel Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

Praca w środowisku międzynarodowym Możliwość zdobycia doświadczenia Pakiet socjalny