Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Spedytor FTL krajowy / międzynarodowy

Logistic Network Log-Net Sp. z o.o.

Białystok

27 dni temu

Ogłoszenie numer: 2246548, z dnia 2019-01-25

Logistic Network LOG-NET Sp. z o.o. - polska, dynamicznie rozwijające się firma, świadcząca usługi spedycyjne i dystrybucyjne na terenie kraju i Europy, oferuje pracę na stanowisku:

Miejsce pracy: podlaskie / Białystok

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie, wycena i obsługa operacyjna zleceń w transporcie międzynarodowym;
  • Doradztwo na rzecz klientów w zakresie warunków realizacji zleceń;
  • Dobór dostawcy usług przewozowych oraz warunków realizacji usługi pod kątem danego zadania transportowego;
  • Nadzór nad przebiegiem i warunkami realizacji zadania transportowego;
  • Rozliczanie poprawności realizacji zadania transportowego w zakresie kosztów, dokumentów oraz jakości obsługi.
  • Budowanie partnerskich relacji z dostawcami usług przewozów;
  • Dbanie o prawidłowy kontakt z klientami, rozwój relacji partnerskich oraz jakość świadczonego zakresu usług;
  • Monitoring i windykacja płatności od Klientów;
  • Sporządzanie, weryfikacja i akceptacja dokumentów wymaganych w transporcie oraz podejmowanie wobec osób trzecich kroków niezbędnych dla terminowego uzyskania takich dokumentów;
  • Rzetelne i poprawne wykorzystywanie narzędzi IT.
  • Realizacja innych zadań postawionych przez kierownictwo Spółki, a wynikających z niezbędnych działań doraźnych w interesie Firmy.

Wymagania

  • Doświadczenia w pracy na stanowisku spedytora;
  • Doskonała znajomość rynku TSL oraz produktu Spedycji Całopojazdowej;
  • Wiedzy w zakresie obowiązujących przepisów prawa regulujących procesy spedycji;
  • Umiejętności prowadzenia negocjacji i szybkiego podejmowania decyzji;
  • Planowania i perspektywicznego myślenia;
  • Dobrej organizacji pracy, samodzielności i odpowiedzialności;
  • Znajomości MS Office;
  • Znajomość języków obcych - angielski lub niemiecki;

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Atrakcyjny i terminowy system premiowania;

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej;

  • Pakiet Multi – Sport;

  • Pracę w dynamicznym zespole i możliwość rozwoju zawodowego.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Spedytor

Spedytorem nazywamy osobę prawną lub fizyczną, która świadczy usługi organizowania transportu towarów. W języku potocznym spedytorem określa się osoby prawne czyli przedsiębiorstwa spedycyjne, jednak spedytorem może być także pracownik tegoż przedsiębiorstwa zajmujący się organizowaniem transportu dla konkretnych zleceniodawców. Proces organizacji obejmuje wybór kanału transportu - drogowego, kolejowego, ...
Spedytor Praca Spedytor