Spedytor krajowy i międzynarodowy

Diera Sp. z o.o

Warszawa

58 dni temu

Ogłoszenie numer: 3257328, z dnia 2020-04-06

Może to właśnie Ciebie szukamy!

Poszukujemy kreatywnej osoby do pracy w dużej międzynarodowej firmie spedycyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku.

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie nowych klientów
  • utrzymywanie i rozwój długofalowych relacji z klientami
  • wyszukiwanie optymalnych rozwiązań transportowych
  • nadzorowanie i kontrolowanie procesów transportowych
  • przygotowywanie i negocjacje ofert handlowych

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość specyfiki transportów drogowych LTL/FTL
  • minimum wykształcenie średnie, mile widziane wyższe kierunkowe: transport/logistyka
  • wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku minimum rok
  • znajomość jęz. angielskiego lub innego w mowie i piśmie
  • biegła znajomość obsługi komputera

Oferujemy

  • umowę o pracę na czas nieokreślony, po okresie próbnym
  • stabilność zatrudnienia (bardzo niski wskaźnik rotacji)
  • pakiet medyczny
  • miłą atmosferę pracy w stabilnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość samorealizacji
Poznaj stanowisko: Spedytor
Spedytor to osoba, odpowiedzialna za bieżące planowanie przewozów, zleconych przez klientów. Osoba obsadzona na tym stanowisku przyjmuje zlecenia od klientów, opracowuje ofertę i negocjuje warunki przewozu. Spedytor organizuje także formalną stronę planowanych przewozów – przygotowuje niezbędną dokumentację, realizuje rozliczenia z klientami, działami wewnętrznymi i jednostkami zewnętrznymi, ...
Praca Spedytor