Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Spedytor Krajowy

Geodis Poland Sp. z o.o.

Stryków

4 dni temu

Ogłoszenie numer: 2423840, z dnia 2019-05-15

Grupa Geodis, czwarty co do wielkości operator zintegrowanych usług multimodalnych w Europie, oferuje szeroki wachlarz rozwiązań transportowych i logistycznych, jesteśmy obecni na każdym etapie łańcucha dostaw naszych Klientów. Działamy w 120 krajach zatrudniając 30 000 pracowników. W Polsce funkcjonujemy pod nazwą Geodis Poland Sp. z o.o.

Miejsce pracy: łódzkie / Stryków

Opis stanowiska

  • Organizacja transportów towarowych Klientów w relacjach krajowych.
  • Wyszukiwanie i planowanie usług przewozowych, ustalanie warunków transportu.
  • Stała współpraca z firmami przewozowymi.
  • Realizacja założeń budżetowych.
  • Budowanie długofalowej współpracy z przewoźnikami, optymalizacja  kosztów spedycyjnych, poszukiwanie, pozyskiwanie przewoźników.
  • Utrzymywanie stałych kontaktów z Klientem.
  • Prowadzenie ewidencji zleceń, raportowanie.
  • Dbanie o wysoką jakość usług transportowych oferowanych Klientom.

Wymagania

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku (min. 2lata).
  • Dobrej znajomości języka angielskiego.
  • Znajomości branży TSL.
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point).
  • Bardzo dobrej organizacji pracy i samodzielność.
  • Umiejętności pracy pod presją czasu.
  • Dokładności, sumienności, dyspozycyjności.
  • Umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy

  • Pracę w renomowanej firmie będącej wiodącym operatorem logistycznym na świecie, w zespole gwarantującym przyjazną atmosferę pracy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktury firmy.
  • Możliwość realizacji ambitnych wyzwań.

Poznaj stanowisko: Spedytor

Spedytor to osoba, odpowiedzialna za bieżące planowanie przewozów, zleconych przez klientów. Osoba obsadzona na tym stanowisku przyjmuje zlecenia od klientów, opracowuje ofertę i negocjuje warunki przewozu. Spedytor organizuje także formalną stronę planowanych przewozów – przygotowuje niezbędną dokumentację, realizuje rozliczenia z klientami, działami wewnętrznymi i jednostkami zewnętrznymi, ...
Spedytor Praca Spedytor

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (649)
Wałbrzych (66)
Legnica (99)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (241)
Toruń (147)
Lubelskie:
Lublin (241)
Chełm (48)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (844)
Tarnów (105)
Nowy Sącz (90)
Mazowieckie:
Warszawa (2048)
Radom (172)
Płock (72)
Opolskie:
Opole (229)
Nysa (82)